Vstúpte do sveta byliniek

s Ivetou Henzelyovou

 

Bylinková škola spustila novú sériu prezenčných seminárov! V krásnom prostredí Vysokých Tatier budeme spoznávať liečivé rastliny, naučíme sa pripravovať  prírodné liečivá, budeme meditovať a objavíme spojenie bylinárstva a duchovna. Okrem toho budeme realizovať aj online semináre. Počas pripojenia dostanete presne ten obsah seminára, ktorý by bol odprednášaný na prezenčnom seminári. Aby sme vám tento typ seminárov spríjemnili, pripravili sme pre vás textové materiály ku každému semináru. Ak nestihnete zapisovať počas seminára, o nič neprídete. V materiáli budú aj všetky praktické postupy výroby bylinkových liekových foriem, ktoré na webinároch, alebo online seminároch budú realizované.

 • Imunita a duchovné bylinárstvo
  13. 11., 10:00 – 17:00
  Zoom
  Imunita- veľmi aktuálna téma ku ktorej je potrené pristupovať holistickým prístupom. Iveta Henzelyová vás prostredníctvom spirituálnej naturopatie prevedie mystériami imunity- systému, ktorý predstavuje neviditeľné brnenie nášho organizmu.
 • Duchovné bylinárstvo III
  11. 12., 10:00 – 17:00
  Zoom
  Obľúbený kurz Ivety Henzelyovej sa opäť vracia. Nenechajte si ujsť tretie pokračovanie Duchovného bylinárstva.
 • Bylinky na ochorenia dýchacích ciest
  16. 10., 10:00 – 17:00
  Online cez aplikáciu Zoom
  Jesenné obdobie je tu a s ním prichádzajú aj ochorenia dýchacích ciest. Naučte sa s Ivetou Henzelyovou starať sa o seba prírodnou cestou a posilnite si imunitu.
 • Prezenčný kurz Základy bylinárstva
  08. 10., 16:00 SELČ – 10. 10., 16:00 SELČ
  Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovakia
  V krásnom prostredí Vysokých Tatier sa zahĺbime do tajov bylinárstva. Vstúpte s nami do sveta byliniek!