top of page

ne 24. 3.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Jarné bylinky

Priprav sa na bylinkovú sezónu! Na tomto kurze spoznáš jarné bylinky a gemmoterapiu.

Jarné bylinky
Jarné bylinky

Čas a miesto

24. 3. 2024, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

🌸 Objav živú energiu jari s našim online bylinkovým kurzom! 🌿

Tak ako sa prebúdza príroda, tak sa prebúdza aj naše telo! Ponor sa do sveta jarných byliniek s našim  online kurzom, ktorý ťa spojí s omladzujúcimi energiami jarného obdobia. Priprav sa na novú bylinkársku sezónu s Ivetou Henzelyovou! 

Kurz je zameraný na spoznávanie a spracovanie prvých jarných liečivých rastlín. Sú to nielen rastliny, ktoré sa ako prvé ukazujú na zemi, ale aj zárodočné časti rastlín, v ktorých je najväčšie množstvo liečivých látok a sily - púčiky rastlín. Gemmoterapia - liečba púčikmi - je jedným z odvetví fytoterapie. Skorá jar je jediný čas, kedy si môžeme pripraviť tinktúry z púčikov rastlín. Zoznámiš sa s pravidlami ich výroby a používania. Dostaneš množstvo receptov, naučíš sa skladať vlastné púčikové kúry, rozšíriš si vedomosti o jednu z najúčinnejších metód prírodnej medicíny.

🌼 Čo Zažiješ: 

✅ Objav kúzlo janrých bylín pre tvoju vitalitu: aké sú ich liečivé účinky, ktoré bylinky to sú, ako ich spracovávať a užívať?

✅ Spoznaj gemmoterapiu: liečbu púčikmi rastlín

✅ Nauč sa využívať jarnú energiu pre tvoje zdravie: priprav sa na prvé jarné zbery

✅ Vytvor si  bylinkové liečivá z  púčikov rastlín a prvých jarných byliniek: overené a bezpečné recepty a byinkové inšpirácie

✅ Kultivuj tvoje spojenie s liečivými darmi prírody

🌷 Prečo kurz Jarné bylinky ? 

👉 Zlepši svoje zdravie s najčerstvejšími bylinami jarnej sezóny

👉 Odblokuj tvoj vnútorný bylinkársky potenciál s praktickými a teoretickými znalosťami 

👉 Nájdi v sebe vnútorného liečiteľa, ktorý v tebe drieme

🎁 BONUS: Prihlás sa ešte dnes a ZÍSKAJ ZDARMA e-book Jarná pohoda s bylinkami (platí pre "najobľúbenejší lístok" a "lístok VIP")! 🌿

Ako to funguje: Vyber si jeden z troch typov lístka, po zaplatení ti dôjde e-mail s odkazom, cez ktorý si kurz v deň jeho konania pozrieš.

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
 • Najobľúbeješí lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Jarná pohoda s bylinkami v hodnote 12 eur.

  69,00 €
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 12 eur (Jarná pohoda s bylinkami) a 10 eur (Základy fytoterapie). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o Vašom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  110,00 €

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page