Individuálne terapie

Pomôžeme vám spoznať  príčiny vašich problémov a ochorení a povedieme vás k životu v radosti a zdraví.

Pracujeme iba s prírodnými produktami, používame iba prírodné postupy liečby.
Konzultácie, poradenstvo, terapie, nastavenie na liečbu. 

Ponúkame vám pomoc pri ochoreniach, životných krízach, osobnostných problémoch, traumách, pri duchovnom rozvoji a sebapoznávaní, pri hľadaní vlastnej životnej cesty. Naše centrum je strediskom celostnej medicíny, venujeme sa všetkým trom súčastiam ľudskej bytosti: telu, duši aj duchu. Využívame metódy prírodnej medicíny, liečivé bylinky, liečivú hlinu, kvetové esencie, telové sviečky, drahé kamene, včelie produkty, hirudoterapiu (pijavica lekárska).

Pomocou techník Majstrov Essénskych zmiernime vaše bolesti, spoločne nájdeme skutočné príčiny vašich ochorení a problémov.

Hypnóza je bezpečná a mimoriadne úspešná metóda, ako sa zbaviť chybných vzorcov správania, odblokovať strachy a fóbie, panické strachy, depresie a úzkosti. 

Odstránenie najhlbšie uložených blokád. Pomoc pri ťažkých životných krízach, psychických i fyzických ochoreniach. Odhalenie skutočných príčin problémov, eliminácia chybných podvedomých programov, odstránenie negatívnych vnútorných obsahov. Bezpečná cesta z depresií a úzkostí.

Hypnoterapia dnes už stratila nádych tajomnosti a nedôvery. Terapeuti Inštitútu Pleoma z Nemecka sú odborne školení svetovo uznávaným F.E.Strohmom a jeho manželkou Christine Schmid.

Liečenie pomocou reiki - enegetické liečenie harmonizuje čakry, vyrovnáva toky energie, odstraňuje bolesti, stres a psychické problémy. Efektívne lieči fyzické ochorenia.

Aktívna duchovná terapia, Arolo Tifar, Babandi - metódy Essénskych majstrov.

Tarot je pohľad na pozadie problémov, ochorení, duševných ťažkostí. Možné smery vývoja. Pochopenie súvislostí, terapeutický výklad, možnosti smerovania, odpovede na otázky.

Kabala je najstaršou tradíciou, ktorá cez tisícročia uchováva najhlbšie poznanie ľudstva. Pomocou kabalistickej analýzy životných úloh odhalíme vaše karmické lekcie. Odborný výklad vám pomôže zistiť skutočné príčiny vašich problémov a ochorení. Nasmeruje vás k odstráneniu blokád na vašich životných úlohách a ukáže vám možné smery vášho duchovného i fyzického vývoja, života v radosti a láske.

Odhalíme vám vaše skryté schopnosti, talenty, možnosti sebarealizácie a naplneného života.

Počas krízového stavu sa vám nemôžem venovať osobne. Neprestáva však pracovať. Ponúkam vám online poradenstvo. V písomnej podobe dostanete nastavenie na liečbu, ktorá bude obsahovať:

 

* rozpis bylinnej liečby: čaje, tinktúry, oleje, zábaly, obklady, kúpele...

 

* rozbor duchovnej príčiny ochorenia

 

* blokády, ktoré bránia vyliečeniu

 

* karmické súvislosti ochorenia

 

Objednávky na poradenstvo posielajte na: bylinkovaskola@gmail.com

Napíšte vaše meno, dátum narodenia, popíšte čo najpodrobnejšie svoj problém, doterajšiu liečbu, lieky, ktoré užívate.

Cena vypracovaného textu je 30 eur.

0907575629

Košice, Slovakia

©2017 by Bylinková Škola Matky Zeme. Všetky práva vyhradené.