NAŠE POSLANIE

Bylinková škola je o rozpamätávaní sa na vône kvitnúcich jabloní, poľných kvetov, na hlasy cvrčkov pri západe slnka, na ticho pred brieždením, na pieseň potoka i ťahavý ston vetra pred búrkou.

Bylinková Škola Matky Zeme

Bylinková škola Matky Zeme učí prostredníctvom rastlín. Bylinky sú našimi učiteľmi a liečiteľmi zároveň. Stačí len naladiť sa na ich energiu a počúvať ich, vnímať, rešpektovať a milovať.
Bylinková škola ponúka nový typ vzdelania. Vzdelávanie cez srdce a srdcom. Vlastnou skúsenosťou prijaté a zažité poznatky sa bez námahy vryjú do srdca, mysle a podvedomia. Stanú sa vašou prirodzenou súčasťou. vždy tam boli, len ste na ne zabudli. Bylinková škola je o rozpamätávaní sa na vône kvitnúcich jabloní, poľných kvetov, na hlasy cvrčkov pri západe slnka, na ticho pred brieždením, na pieseň potoka i ťahavý ston vetra pred búrkou. Bylinková škola Matky Zeme ponúka cestu k nášmu pôvodu, do stredu našej duše. Sme súčasťou prírody a nikdy sme neprestali byť Jej deťmi. Na chvíľu, ktorá trvala niekoľko storočí, sme si mysleli, že sa máme naučiť ju ovládať, podrobovať si ju a bezbreho ju využívať. Sami sme si vytvorili prázdny a chladný svet robotov, umelej inteligencie, geneticky modifikovaných potravín, otrávenej vody a nedýchateľného vzduchu. Môžeme to však napraviť. Môžeme sa napraviť.
Staňte sa súčasťou stále sa rozrastajúcej rodiny nových ľudí. Ľudí, ktorí sa rozhodli brať vážne varovania Matky Zeme a nechcú pokračovať v slepom ničení vlastnej planéty a seba samých. Ľudí, ktorí sa chcú zmeniť, chcú sa učiť, pomáhať, liečiť.
Ste srdečne vítaní.

Bylinková Škola ponúka nový typ vzdelávania. Vzdelávanie cez srdce a srdcom.

0907575629

Košice, Slovakia

©2017 by Bylinková Škola Matky Zeme. Všetky práva vyhradené.