Naše služby

Bylinkové kurzy

Vstúpte s nami do sveta byliniek. Vyrobíme si spolu prírodné liečivá, prírodnú kozmetiku, objavíme tajomnú reč rastlín. Každý kurz je zameraný na iný orgánový celok.

- Spracovanie liečivých rastlín

- Liekové rastlinné formy

- Aromaterapia

- Fytoterapia

- Gemmoterapia

- Liečba hlinou

- Apiterapia

Online terapie

Počas krízového stavu sa vám nemôžem venovať osobne. Neprestávam však pracovať. Ponúkam vám online poradenstvo. V písomnej podobe dostanete nastavenie na liečbu.

obsahovať:

* rozpis bylinnej liečby: čaje, tinktúry, oleje, zábaly, obklady, kúpele...

* rozbor duchovnej príčiny ochorenia

* blokády, ktoré bránia vyliečeniu

* karmické súvislosti ochorenia

Objednávky na poradenstvo posielajte na: bylinkovaskola@gmail.com

Napíšte vaše meno, dátum narodenia, popíšte čo najpodrobnejšie svoj problém, doterajšiu liečbu, lieky, ktoré užívate.

Cena vypracovaného textu je 30 eur.

Kabalistická analýza

Kabala je starodávne učenie, ktoré umožňuje odhaliť naše životné (karmické) úlohy. Ukáže nám plán našej duše, lekcie, ktoré sa máme naučiť. Vybrali sme si ich sami, len od nás záleží, ako ich zvládame, alebo ich ignorujeme, robíme tie isté chyby, sme zavalení problémami, nie sme v živote spokoní, nevieme si nájsť životného partnera a pod.

Žiadna úloha nie je dobrá, alebo zlá. Učíme sa ako žiaci v škole. Ak sme aktívni, duchovne rastieme, snažíme sa chápať procesy, ktoré sa okolo nás dejú, rešpektujeme univerzálne vyššie duchovné zákony, náš život plynie v harmónii, darí sa nám, máme pevné zdravie.

Kabala nie je veštenie, alebo astrologická predpoveď.

Kurzy Reiki

Kurzy I, II, III

Absolvovanie kurzov reiki vám zabezpečí:

spôsoby očisty a harmonizácie čakrovho systému

- budete vedieť liečiť aj na diaľku

- energiou reiki môžete liečiť aj zvieratá a rastliny

- s reiki sa stávate tým, kým naozaj ste

Kurzy Anjeli Atlantídy

Tento liečebný energetický systém rozvinul nemecký duchovný učiteľ F.E. Eckard Strohm. Jeho knihy Anjeli Atlantídy a Učenie Majstrov Atlantídy sú unikátnymi dielami súčanej doby. Nájdeme v nich množstvo prevratných informácií nielen o dávnej Atlantíde a anjeloch, ale aj o metódach komunikácie s týmito duchovnými bytosťami. Na kurzoch sa zoznamujeme s rôznymi anjelskými energiami, s ich rozdielnym pôsobením, učíme sa ich využívať.

Knihy

Knihy a e-booky Ivety Henzelyovej: Bylinkár, Prírodná kozmetika, Rastliny na prežitie

Recepty

Bylinková škola vám prináša množstvo receptov na prípravu liečiv a postupy na pomocnú liečbu rôznych zdravotných potiaží.