Energetické telá


  1. FYZICKÉ

  2. ÉTERICKÉ– všetky impulzy a udalosti našeho života prechádzajú touto vrstvou, ponoriac sa do hustej matérie, stávajú sa viditeľnými aj pre nás. Éterické telo prijíma životnú energiu ako sieť, aby ju zhustene sprostredkovávalo do nervovej sústavy.

  3. ASTRÁLNE– miesto citov, túžob, vášní. Je to akoby dopravca našich nižších, či vyšších citov a emócií. Niekedy je nazývané aj aurou. Počas spánku sa toto telo vzdiali od fyzického. Vzniká možnosť cestovať mimo čas a priestor. Vedome to však vnímame len málokedy.

  4. MENTÁLNE– svet myslenia a rozumu. Je formované kvalitou nášho myslenia. Po smrti sa rozpadá. Zaniká a pri novej inkarnácii vzniká nové.

  5. KAUZÁLNE– v priebehu reinkarnácii sa zachováva a zaniká len vtedy, keď vyriešime všetky karmické súvislosti našeho života. Je to sídlo našeho kozmického vedomia, sú tam naše plány, projekty, predstavy, zámery. Je to scenárista, režisér a interpret v jednej osobe.

  6. BUDHICKÉ– sídlo našeho ducha, ducha z Božieho Ducha, nesmrteľné telo. V ňom prežívame to, čo tradícia nazýva večné blaho.

  7. ATMA – naše vyššie JA. Je krištáľovo čisté, nepredstaviteľne krásne, božská iskra, naša totožnosť s Bohom.


V našom éterickom tele existujú "tlačítka", ktoré zaisťujú plynulý kontakt s energiami okolia– ČAKRY. Keď sú nastavené nesprávne, nie sú schopné zniesť vyššie energie a vyhoria. Ich správne nastavenie nám zabezpečuje plynulý prísun energie. Každá zo 7 čakier prijíma energie v určitých frekvenciách. Aj keď sa nenachádzajú v našom fyzickom tele, sme schopní ich vnímať, lebo existuje spojenie medzi nimi a našimi orgánmi. Čím vyššie sa čakra nachádza, tým vyššie energie preberá. Čakry sú navzájom spojené. Čakry sa otvárajú a zatvárajú prirodzeným spôsobom aby prijímali a odovzdávali energie. Ak človek rozvíja svoju spiritualitu, čakry pracujú stále lepšie a účinnejšie. Každý deň sme konfrontovaní s množstvom myšlienok, emócií, rezonancií, ktoré zanechávajú znečistenie. Aby sme sa mohli naladiť na vyššie energie, musíme čakry čistiť.


207 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Anjeli

0907575629

Košice, Slovakia

©2017 by Bylinková Škola Matky Zeme. Všetky práva vyhradené.