top of page

Poradňa: cysta na vaječníku

Updated: May 1, 2020

Prasličku roľnú (čerstvú, alebo sušenú) vložíme do pláteného vrecúška, priložíme na podbruško, na to dáme uterák a navrch ešte vrecúško s kuchynskou soľou, ktorú nahrejeme na suchej panvici. Prasličku prikladáme od skončenia menštruácie každý druhý deň, striedavo s obkladmi z ricínového oleja. Mäkký textil, flanel, alebo niečo podobné, dobre namočíme do ricínového oleja, preložíme niekoľkokrát a priložíme na podbruško. Na to dáme igelit, uterák a zahrievame elektrickou poduškou, alebo horúcou soľou. Kúra trvá do nástupu menštruácie.


Užívame tinktúru z gemmoterapie – jarabina vtáčia, malina, čierna ríbezľa.


Vynecháme všetky mliečne výrobky a potraviny, ktoré zahlieňujú organizmus.
399 views0 comments

Comments


bottom of page