Zeolit

Aktualizace: 19. bře 2020


Prírodné zeolity sa v prevencii a liečbe využívali už pre 5000 rokmi. Tradičná čínska medicína, ajurvéda, liečiteľstvo starých Slovanov- zachovalo sa nám množstvo záznamov a receptúr o mimoriadnych účinkoch zeolitu- liečivej hliny.

Starí Rimania ho využívali vo svojich vodných systémoch na čistenie pitnej vody. Ak sa nachádzal v blízkosti ľudských obydlí, ľudia si ho sypali do vodných nádrží a studní, lebo zistili, že voda potom bude priezračne čistá a zdravá. Zvieratá naučili ľudí, že tento povrchovo uložený vulkanický minerál je vhodný nielen na úpravu vody, ale aj zdravia. Vyhľadávali jeho ložiská a liečili si ním nielen povrchové rany, ale aj poranenia vnútorných orgánov.


V novovekej histórii zabezpečoval konzerváciu poškodených jadrových reaktorov- Černobyľ a Fukušima, tiež čistenie prostredia od jadrovej radiácie, obyvateľstvu boli podávané zeolitové tablety na elimináciu ožiarenia.


Zeolit je najlepším prírodným absorbentom na planéte Zem. Jeho štruktúra- molekulové sito- zabezpečuje bezpečné odstránenie toxínov, baktérii, vírusov, plesní, škodlivín rôzneho pôvodu z vody, pôdy, vzduchu,

a tiež aj z ľudského tela.
Vedci dodnes neobjavili tajomstvo jeho pôsobenia a jeho úžasných vlastností. Žiaden známy materiál na Zemi nezväčšuje svoj objem po stlačení. Všetky materiály pod tlakom zmenšujú svoj objem, zeolit pod určitým tlakom ho nielen udržuje, ale dokonca aj zväčšuje. Zeolit je dlhoročne materiálom skúmaným v najväčších laboratóriách sveta. NASA robí výskumy s pestovaním rastlín v bezváhovom stave práve na báze zeolitu.


Posledené lekárske výskumy potvrdzujú jeho zázračné účinky na ľudské zdravie. Je to dokonale sterilný materiál s vysokým stupňom antibakteriálneho účinku. Nasadzuje sa pri ťažkých ochoreniach - rakovina, roztrúsená skleróza, kardivaskulárne ochorneia, ochorenia pohybového aparátu, reuma, artritída, artróza, neurologické ochorenia, ochorenia kože, alergie, akné, psoriáza...

Čiastočne odstraňuje lepok zo stien tenkého čreva, prispieva k liečbe Crohnovej choroby, ulceróznej kolitíde. Lieči poruchy metabolizmu, vychytáva voľné radikály, je silným antioxidantom. Aktivizuje imunitný systém. Odstraňuje stres a úzkosti, depresie. Zlepšuje štrukäru kostí, remineralizuje organizmus.


Je netoxický, nealergizujúci, bez vedľajšícj účinkov. Upravuje pH organizmu, odstraňuje prekyslenie, je súčasťou všetkých detoxikačných kúr. Zvyšuje prílev životnej energie, zlepšuje náladu. Odstraňuje zápchy, zastavuje hnačky.


Povrchové zranenia lieči za polovicu času než iné bežne používané prostriedky. Rany nekrvácajú, nehnisajú, neostávajú keloidné jazvy. Zeolit je považovaný za materiál, ktorý ešte len ľudstvo objaví pre prevenciu a udržanie zdravia.


Objednávky zeolitu: 0907575629, bylinkovaskola@gmail.com

#zeolit #detox #detoxikacia #očistatela #jarnydetox #plesne #parazity #antioxidant #phorganizmu #upravaph

1,092 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše