Zeolit a detoxikácia

Na jar sa snažíme zbaviť usadenín, jedov, choroboplodných zárodkov, ktoré nám kolujú v krvi. Najlepším spôsobom ako to urobiť, je užívať prírodný zeolit. Je to najsilnejší absorbent v prírode. Nasáva, absorbuje do svojej štruktúry tieto nevhodné látky. V tele sa neusadzuje, nespôsobuje žiadne chemické reakcie, jednoducho len vyčistí krv, tkanivá, orgány a my ho potom vylúčime.

Zeolit  je vulkanický minerál. Užíva sa jemne pomletý, vnútorne, alebo zvonku ako  obklady, zábaly, kúpele, pleťové masky.

 

Detoxikačná kúra trvá 6 týždňov, ale mala by sa upravovať s ohľadom na vek a zdravotný stav.

Zeolit užívame zásadne ráno  na lačno. Musí prejsť tráviacim traktom až do čriev, na to potrebuje aspoň 35 -45 minút. preto po jeho užití nič nejeme. Zeolit rozmiešame v troške vody, alebo bylinkového čaju, zeleninovej alebo ovocnej šťavy. Miešame nekovovou lyžičkou!. Zapijeme podľa potreby.

Štyri týždne bez prestávky, potom urobíme jeden týždeň pauzu a znova užívame dva týždne.

 

Očiste pomôžu  bylinkové čaje:

1. 40 g pýru, 20 g repíka, 20 g veroniky lekárskej, 10 g koreňa čakanky, 10 g tymiánu. Pijeme 4 x pred jedlom.

 

2. 30 g žihľavy, 20 g ľubovníka, 20 g rebríčka, 10 g paliny pravej, 10 g šalvie lekárskej. Pijeme 3-4 x denne medzi jedlami.

 

3. 30 g koreň a vňať púpavy, 20 g jablčníka, 20 g pýru, 10 g koreňa čakanky, 10 g rebríčka. Pijeme 3 x medzi jedlami.

 

Veľmi sa nám osvedčili bylinkové tinktúry, môžeme ich užívať spolu so zeolitom a bylinovými čajmi:

lopúch, pýr, breza, šii-také, lesklokôrovka, červené lapacho, ostropestrec mariánsky, bazalka, rozmarín, ľan, kotvičník, vinič, cesnak, figovník...