top of page

ne 25. 2.

|

Online, cez aplikáciu Zoom

Bylinky a deti

Nový online kurz, ktorý tu ešte nebol! Pre každú mamičku, ktorá chce svoje ratolesti liečiť prírodnou cestou.

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Bylinky a deti
Bylinky a deti

Čas a miesto

25. 2. 2024, 10:00 – 16:00

Online, cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Hľadáš efektívne a bezpečné postupy liečby detí? Preferuješ prírodnú medicínu, chceš, aby si vybudovali silnú imunitu,  vyhli sa opakovaným zápalom, infekčným ochoreniam, chceš vedieť ako liečiť bežné detské choroby? Potom si na tom správnom mieste! Iveta Henzelyová, dlhoročná odborníčka na bylinky, ťa bude sprevádzať svetom byliniek pre deti.  Náš komplexný online kurz je navrhnutý tak, aby rodičom poskytol vedomosti a zručnosti potrebné na využitie neuveriteľných účinkov bylín pre zdravie a pohodu detí.

Tento kurz je pre teba, ak:

✨ Láka ťa svet byliniek a veríš v liečivú silu prírody

✨ Uprednostňuješ prírodné spôsoby liečby 

✨ Hľadáš nové spôsoby, recepty a inšpirácie na použitie liečivých rastlín pre deti

✨ Je ti blízky duchovný presah bylinárstva- rastliny vnímaš ako oduševnelé bytosti

✨ Priťahujú ťa bylinné rituály, meditácie, vydymovanie

Na kurze sa budeme venovať:

Základné bylinky na posilnenie imunity detí: Ktoré bylinky nesmú chýbať v tvojej lekárničke pre prevenciu ale i liečenie detských ochorení?

A ako ich spracovávať, užívať a skladovať? Ako postupovať pri oslabenej imunite, ako sa o ňu starať, ako si udržať silnú?

Ako si zabezpečiť fyzickú i duševnú pohodu počas celého roka?

Prírodná liečba  bežných detských ochorení: Nauč sa liečiť detské ochorenia s prehľadom a bez strachu! Zisti ako liečiť akútne ochorenia napr. zápaly dýchacích ciest, horúčky, bolesti bruška, zápchu, nechutenstvo, nespavosť, psychicku nepohodu, ... Ale i ako prechádzať bežným detským chorobám.

Efektívne recepty, postupy a protokoly: Na online kurze ti odovdzám moje overené recepty na lahodné bylinné čaje, odvary, maceráty a iné rastlinné liečivá, ktoré zvládne pripraviť úplne každý.

Praktické tipy na začlenenie byliniek do každodenného režimu dieťaťa: Spoznaj jednoduché a udržateľné návyky, ktoré podporujú zdravý životný štýl tvojich malých dobrodruhov. Tieto tipy ti pomôžu objaviť nové spôsoby, ako integrovať prírodné zložky do ich výživy, starostlivosti o pokožku a každodenných rituálov, aby detičky mohli rásť v harmónii so zdravím a prírodou.

🚀 Prečo Bylinky pre Deti? 

👉 Spoznaj bezpečné a prirodzené alternatívy ku klasickej medicíne 

👉 Získaj overené a účinné recepty od známej odborníčky na prírodnú medicínu

 👉 Pestuj zdravie tvojich detí vďaka sile Matky Prírody

🎁 BONUS: Prihlás sa teraz a získajte ZDARMA E-book Bylinky pre Deti! (platí pre najobľúbenejší lístok a VIP lístok)🎁

Si pripravená vydať sa na cestu prirodnej liečby tvojich malých pokladov? Vyber si z troch typov lístkov. Po zaplatení ti dôjde email s odkazom, cez ktorý si kurz v dňa jeho konania spustíš.

Ako to funguje: Vyber si jeden z troch typov lístka, po zaplatení ti dôjde e-mail s odkazom, cez ktorý si kurz v deň jeho konania pozrieš.

Recenzie: https://g.co/kgs/zdPgvav

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbeješí lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Bylinky a Deti v hodnote 15 eur.

  69,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 15 eur (Bylinky a deti) a 19 eur (Liečenie s bylinkami). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o Vašom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  119,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page