top of page

pi 16. 6.

|

Stará Lesná

Bylinky a stres: Rastlinami k vyrovnanosti (prezenčný kurz)

Ako nám rastliny môžu pomôcť pri zvládaní každodenného stresu? Ako sa vyrovnať s tlakmi z práce, rodiny, spoločnosti? Svet byliniek na vás už čaká!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Bylinky a stres: Rastlinami k vyrovnanosti (prezenčný kurz)
Bylinky a stres: Rastlinami k vyrovnanosti (prezenčný kurz)

Čas a miesto

16. 6. 2023, 17:00 – 18. 6. 2023, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Cítiš sa unavene z každodenného stresu a tlaku? Cítiš nervozitu, nespavosť,  úzkosť, vyhorenie? Zastav sa a začni sa venovať tvojmu duševnému zdraviu! Prečo ignorovať znamenia, ktoré ti tvoje telo a myseľ posiela?

Nechaj sa uniesť nádhernou prírodou a objav, ako ti bylinky a duchovné bylinárstvo môžu pomôcť na ceste k duševnej harmónii. Zaži jedinečný kurz a urob si konečne čas pre seba. Bylinkový kurz  ti pomôže nájsť rovnováhu v tvojom vnútri. Na prechádzkach po krásnych lúkach plných liečivých rastlín a pri vedených meditáciách zistíš, ako sa spojiť so svojou dušou a zlepšiť tvoje duševné zdravie. A ak sa ti páči výroba bylinkových liečiv, nebudú chýbať ani praktické workshopy, kde sa naučíš, ako tieto liečivé rastliny použiť pre svoju vnútornú harmóniu.

Tento kurz je pre teba, ak: 

Hľadáš prírodnú cestu k psychickej rovnováhe

Cítiš vyčerpapanie, chornickú únavu

Nevieš ako obnoviť svoje sily a radosť zo života

Trpíš nespavosťou, chronickou únavou, úzkosťami, nervozitou, neurózou,,..

Pociťuješ neschopnosť riešiť bežné problémy, ovláda ich pesimizmus a pasivita

 ✨Prišlo vyhorenie a hľadáš cestu von

Čo nás na kurze čaká:

🌱 Abeceda bylinkára: Vydáme sa na lúky a naučíme sa ako ich spoznávať, zbierať, sušiť, spracovávať a používať, aby si vedel/a ako sa o seba starať prírodnou cestou.

🌱Výroba prírodných liečiv: Naučím ťa  správne prirpaviť bylinkové čaje, tinktúry, oleje, masti, vína, likéry, prášky. Staňeš sa bylinkárom, ktorý si s  ľahkosťou vyrobí prírodné liečivá aj sám.

🌱Čo je to stres: Pozrieme sa na to, ako stres oslabuje fyzické a psychické zdravie. Čo všetko stres ovplyvňuje? Aké súvislosti existujú medzi našimi fyzickými chorobami a psychickým zdravím? Ako súvisí zdravie srdca a tenkého čreva s našich duševným zdravím? Naučíš sa princípy tradičnej činskej medicíny, aby si pochopil/a skryté súvislosti zdravia.

🌱Epigenetika: Nový pohľad na DNA. Ako nám znalosť epigenetiky môže tvoriť dvere k poznaniu fungovania nášho tela. Viete, že gény nie sú všemohúce? Že gény sa aktivujú a deaktivujú v závislosti na rôznych faktoroch? Aké to sú a ako naše emócie a postoje ovplyvňujú bunkové chovanie?

🌱Rastliny na psychické zdravie: Čo sú to adaptogény? Rozberieme si ich, naučíme sa ako ich spracovávať a používať. Dám ti množstvo receptov na prípravu čajov, tinktúr, práškov, kúpeľov, odvarov,.... Prevediem ťa komplexnou  rastlinnou liečbou.

🌱Rastlinné rituály na harmonizáciu psychiky a Rituály letného slnovratu: Aromaterapia (ktoré esenciálne oleje používať na rôzne psychické ochorenia), vydymovanie a iné. 

🌱Meditácie: Sadneme si pod korunu stromov, zatvoríme oči, aróma lúky nás opantá a pomôže uvoľniť sa. Spojíme sa s dušou rastlín, necháme sa ňou preliečiť.

Harmonogram: Začíname 16.6 (piatok o 17:00, večera 19:30), sobota (raňajky od 8:00, 9:00-12:00 zber byliniek na lúkach, obed 12:30,  pokračovanie kurzu 14:00-18.30, večera od 19:00, pokračovanie kurzu 20:00-21:00), nedeľa (raňajky od 8:00, kurz 9:00-13:00, obed od 13:00).

Ubytovanie a strava: Ak máte záujem bývať a/alebo stravovať sa v penzióne kde bude kurz (Vila Linda), po kúpe kurzu Vám pošleme ich kontakt. Účastníci kurzu majú špeciálne ceny, preto si ubytovanie nebookujte cez booking.com alebo iné weby, ale priamo im zavolajte či napíšte. Penzión je rezervovaný iba pre nás. 

V cene sú zahrnuté aj e-booky Bylinky a stres a Vydymovanie.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky si môžete sttiahnúť z potrvdzovacieho emailu.

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k prezenčnému kurzu Bylinky a Stres a e-booky Bylinky a stres a Vydymovanie. Neobsahuje poplatok za ubytovanie a stravu.

  170,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-booky Bylinky a Stres a Vydymovanie, PLUS tri nahrávky online kurzov (Očista organizmu s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou, Zdravie pečene a žlčníka, v hodnote 207 eur). Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

  210,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur.

  250,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page