top of page

pi 16. 6.

|

Stará Lesná

Bylinky a stres: Rastlinami k vyrovnanosti (prezenčný kurz)

Ako nám rastliny môžu pomôcť pri zvládaní každodenného stresu? Ako sa vyrovnať s tlakmi z práce, rodiny, spoločnosti? Svet byliniek na vás už čaká!

Bylinky a stres: Rastlinami k vyrovnanosti (prezenčný kurz)

Čas a miesto

16. 6., 17:00 – 18. 6., 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Cítiš sa unavene z každodenného stresu a tlaku? Cítiš nervozitu, nespavosť,  úzkosť, vyhorenie? Zastav sa a začni sa venovať tvojmu duševnému zdraviu! Prečo ignorovať znamenia, ktoré ti tvoje telo a myseľ posiela?

Nechaj sa uniesť nádhernou prírodou a objav, ako ti bylinky a duchovné bylinárstvo môžu pomôcť na ceste k duševnej harmónii. Zaži jedinečný kurz a urob si konečne čas pre seba. Bylinkový kurz  ti pomôže nájsť rovnováhu v tvojom vnútri. Na prechádzkach po krásnych lúkach plných liečivých rastlín a pri vedených meditáciách zistíš, ako sa spojiť so svojou dušou a zlepšiť tvoje duševné zdravie. A ak sa ti páči výroba bylinkových liečiv, nebudú chýbať ani praktické workshopy, kde sa naučíš, ako tieto liečivé rastliny použiť pre svoju vnútornú harmóniu.

Tento kurz je pre teba, ak: 

Hľadáš prírodnú cestu k psychickej rovnováhe

Cítiš vyčerpapanie, chornickú únavu

Nevieš ako obnoviť svoje sily a radosť zo života

Trpíš nespavosťou, chronickou únavou, úzkosťami, nervozitou, neurózou,,..

Pociťuješ neschopnosť riešiť bežné problémy, ovláda ich pesimizmus a pasivita

 ✨Prišlo vyhorenie a hľadáš cestu von

Čo nás na kurze čaká:

🌱 Abeceda bylinkára: Vydáme sa na lúky a naučíme sa ako ich spoznávať, zbierať, sušiť, spracovávať a používať, aby si vedel/a ako sa o seba starať prírodnou cestou.

🌱Výroba prírodných liečiv: Naučím ťa  správne prirpaviť bylinkové čaje, tinktúry, oleje, masti, vína, likéry, prášky. Staňeš sa bylinkárom, ktorý si s  ľahkosťou vyrobí prírodné liečivá aj sám.

🌱Čo je to stres: Pozrieme sa na to, ako stres oslabuje fyzické a psychické zdravie. Čo všetko stres ovplyvňuje? Aké súvislosti existujú medzi našimi fyzickými chorobami a psychickým zdravím? Ako súvisí zdravie srdca a tenkého čreva s našich duševným zdravím? Naučíš sa princípy tradičnej činskej medicíny, aby si pochopil/a skryté súvislosti zdravia.

🌱Epigenetika: Nový pohľad na DNA. Ako nám znalosť epigenetiky môže tvoriť dvere k poznaniu fungovania nášho tela. Viete, že gény nie sú všemohúce? Že gény sa aktivujú a deaktivujú v závislosti na rôznych faktoroch? Aké to sú a ako naše emócie a postoje ovplyvňujú bunkové chovanie?

🌱Rastliny na psychické zdravie: Čo sú to adaptogény? Rozberieme si ich, naučíme sa ako ich spracovávať a používať. Dám ti množstvo receptov na prípravu čajov, tinktúr, práškov, kúpeľov, odvarov,.... Prevediem ťa komplexnou  rastlinnou liečbou.

🌱Rastlinné rituály na harmonizáciu psychiky a Rituály letného slnovratu: Aromaterapia (ktoré esenciálne oleje používať na rôzne psychické ochorenia), vydymovanie a iné. 

🌱Meditácie: Sadneme si pod korunu stromov, zatvoríme oči, aróma lúky nás opantá a pomôže uvoľniť sa. Spojíme sa s dušou rastlín, necháme sa ňou preliečiť.

V cene sú zahrnuté aj e-booky Bylinky a stres a Vydymovanie.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Ak máte záujem bývať a/alebo stravovať sa v hoteli kde bude kurz, kontaktuje ich a zasitite si ho s predstihom na tomto webe: http://www.vilalinda.sk

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky si môžete sttiahnúť z potrvdzovacieho emailu.

Vstupenky

Cena

Množstvo

Celkom

 • Základný lístok

  170,00 €

  Tento lístok zahŕňa prístup k prezenčnému kurzu Bylinky a Stres a e-booky Bylinky a stres a Vydymovanie. Neobsahuje poplatok za ubytovanie a stravu.

  170,00 €

  0

  0,00 €

 • Najobľúbenejší lístok

  210,00 €

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-booky Bylinky a Stres a Vydymovanie, PLUS tri nahrávky online kurzov (Očista organizmu s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou, Zdravie pečene a žlčníka, v hodnote 207 eur). Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

  210,00 €

  0

  0,00 €

 • VIP lístok

  250,00 €

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur.

  250,00 €

  0

  0,00 €

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page