top of page

pi 12. 5.

|

Stará Lesná

Bylinky pre zdravie žien (prezenčný kurz)

Spoznajte duchovné príčíny ženských ochorení, spojte sa so svojou vnútornou bohyňou a staňte sa súčasťou ženského kruhu.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Bylinky pre zdravie žien (prezenčný kurz)
Bylinky pre zdravie žien (prezenčný kurz)

Čas a miesto

12. 5. 2023, 17:00 – 14. 5. 2023, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Toto je doba múdrych žien. Žena dospela počas tisícročí a z dievčaťa, milenky a matky sa stáva vedmou, prorokyňou, liečiteľkou a kňažkou. Len múdra žena môže v sebe spojiť všetky tieto kvality duchovnej dospelosti. Len múdra žena sa nebojí používať svoj cit a rozum, svoju schopnosť liečiť, vidieť pod povrch vecí, chápať súvislosti a budúce deje. Múdra žena je oslavou Boha, posvätnou nádobou jeho Svetla.

Múdra žena nebojuje proti svojmu mužovi, nebojuje proti nikomu a ničomu. Pozná svoje hranice a dokáže sa brániť vonkajšiemu nátlaku. Počas tisícročí chránila svoju silu a nehu, aby ju mohla v pravý čas ponúknuť svetu. Dnes sa z tejto nádoby  vylieva láska, viera a nádej. Zavlažuje vyprahnuté srdcia, volá k životu všetky semená a korene.

Táto vesmírna udalosť, ktorá mení chod planét sa volá ŽENA. Sofia, Lilith, Iša, Eva, Mária, Mária Magdaléna a všetky ostatné ženy a TY. Žena sa prebúdza z dlhého spánku, aby sa postavila vedľa svojho muža, aby vyrovnala disharmóniu, ktorá tu bola budovaná  tisícročia. Už sa nemusí učiť, všetka múdrosť jej sestier je v jej srdci. Potrebuje sa len osmeliť a prehovoriť.

Tento kurz je pre teba ak:

Hladáš naplnenie svojho života, svoje sebavyjdrenie

Chceš objaviť svoje talenty a skrytý potenciál

Túžiš po harmónii tvojho tela, duše a ducha. 

Láka ťa sila bylín a cítiš, že príroda má v sebe všetko, čo potrebujes pre tvoje zdravie a duchovný rast

Čo nás čaká:

🌿Najdôležitejšie ženské bylinky: predstavím vám bylinky, ktoré podporujú fyzické a duchovné ozdravenie žien. Pretože jedno bez druhého neexistuje. Naučím vás zabudnuté recepty a postupy liečby na ženské ochorenia (fyzické aj duševné).

🌿Abeceda bylinkára: vydáme sa na lúky spoznávať bylinky! V prírode budeme aj meditovať (ukážu sa nám prírodné bytosti?:))

🌿Základy fytoterapie. Žena ako učiteľka, vedma a bylinkárka: môžeme ňou byť aj v  modernom živote? Naučím vás ako si vedome pripraviť prírodné liečivá (čaj, tinktúru, masť, obklady, vína, oleje) a ako byť v súlade s energiou rastlín každy deň. 

🌿Duchovné príčiny najčastejších gynekologických ochorení: prečo máme bolestivú menštruáciu? V čom tkvie neplodnosť? Ako zmierniť prejavy menopauzy? Čo sú spúšťače problémov s vaječníkmi, maternicou,...?

🌿Ženské zdravie z pohľadu epigenetiky: DNA a hlboké vzroce charakteristiky ženskej energie. Čo ak nie sú správne aktivované? Ako to zmeniť?

🌿Bachové kvetové esencie: spoznáte účinnú pomoc pri fyzických i psychických ochoreniach. 

🌿Energetický systém čakier: ako na harmonizáciu a čistenie čakier, využitie rastlín a minerálov?

🌿Výroba osobných ženských elixírov: zahĺbime sa do rastlinnej mágie. Bezpečne vás ňou prevediem.

V cene je aj e-book Rastliny a zdravie žien. 

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Ak máte záujem bývať a/alebo stravovať sa v hoteli kde bude kurz, kontaktuje ich a zasitite si ho s predstihom na tomto webe: http://www.vilalinda.sk

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky vám dôjdu emailom pár dni pred kurzom.

Program


 • 1 hodina

  Úvod do témy


 • 10 hodín

  Sobota

1 more item available

Vstupenky

 • Základný Lístok

  Základný lístok zahŕňa prístup na kurz a e-book Rastliny pre zdravie žien. Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

  170,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-book Rastliny pre zdravie žien PLUS tri nahrávky online kurzov (Očista organizmu s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou, Zdravie Pečene a žlčníka, v hodnote 207 eur). Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

  210,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur).

  250,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page