top of page

pi 21. 7.

|

Vyhne

Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo a zdravé trávenie

Prezenčný kurz v krásnych Vyhniach. Objavte nepoznané elementy herbalizmu. Vstúpte do tajomstiev astrológie, vydymovania a bylinných rituálov.

Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo a zdravé trávenie

Čas a miesto

21. 7., 17:00 – 23. 7., 14:00

Vyhne, Vyhne 363, 966 02 Vyhne, Slovensko

O udalosti

Vy ste si ho želali a ja som vás počúvla. Vytvorila som zážitkový kurz, ktorý  vás zavedie do časov mýtov a legiend. Do časov rozprávok, víl, magických lesov, bylín a riek. Zahĺbime sa do ich sveta a opäť porozumieme ich tajnej reči. Uvidíme, že to čo sa nám javí ako fantázia je v skutočnosti viac ako reálne.  Kurz je zameraný na oblasť rastlinnej liečby, ktorá si priťahuje čoraz viac pozornosti. Cítime, že rastlina nie je len materiálnym telom, ale že má dušu, že je to živá bytosť. Teraz sa už nemusíme báť to povedať nahlas. 

Tému duchovného bylinárstva som prepojila s 

Tento kurz je pre teba, ak:

Túžiš komunikovať so svetom rastlín a znovuobjaviť tvoje miesto v univerze

Chceš porozumieť, ktorá forma intuície je u teba najsilnejšia a ako ju používať (nielen v oblasti bylinárstva)

Láka ťa prírodná medicína a chceš vedieť ako ňou bezpečne navigovať. Vieš, že existuje hlbšia forma liečenia

Zaujíma ťa astrológia, vydymovanie, duchovno,... A rád/a by si ich prepojil s bylinárstvom 

Chceš zapojiť duchovný presah bylinárstva do každodenných činností (príprava čaju, prírodných liečiv, zber rastlín, ich užívanie,...)

Ťahá ťa to von z čierno-bieleho materiálneho sveta 

Čo nás čaká:

🌿Intuitívne bylinárstvo: Objavíme techniky komunikácie s rastlinami, ktoré sú pre nás prirodzené, avšak zabudnuté. Spoznáme cestu k duši rastlín: ukážeme ti ako si vybrať práve tie rastliny, ktoré potrebuješ ty alebo tvoji blízky. Ako ich nájsť na lúkach, ako ich spracovať tak, aby sme využili ich maximálny potenciál. 

🌿Abeceda duchovného bylinára: Priblížime vám základy duchovného bylinárstva: posvätná rastlinná geometria, symboly a ich vplyv na náš život rastlinná inteligencia,...

🌿Spoznávanie rastlín v prírode (rastliny na trávenie): Vydáme sa do krásnej prírody a objavíme množstvo liečivých rastlín. Naučíme sa princípy ich zberu, spracovania a užívania z praktického aj duchovného hľadiska. Spoznáme ich klinické liečivé účinky na telo i dušu podľa teórie signatúr. 

🌿Orgánový celok žalúdok, slezina, pankreas: Čo je to mikrobiota, brušný mozog, aký je súvis medzi dobrým trávením a imunitou? Prečo užívať prebiotiká a probiotiká? Aké sú duchovné príčiny ochorení tráviacej sústavy? To všetko z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny.

🌿Vedomá výroba prírodných liečiv: príprava čaju, tinktúr, mastí či olejov môže byť viac ako mechanicky naučené pohyby a postupy. Ja vám ukážem ako posunúť vašu bylinársku prax na ďalší level. 

🌿Meditácie s rastlinami: V hlbokej meditácii vstúpime do nášho vnútorného chrámu kde sa stretneme s našimi duchovnými sprievodcami. Pocitíme silu rastlín, necháme sa ňou preliečiť, bylinky nám pošepkajú ich tajomstvá,... Meditovať budeme aj v prírode kde sa stretneme s bytosťami daného miesta. Staneme sa stromom, vstúpime do jeho duše, zažijeme prepojenie všetkého živého. 

🌿Astrológia a rastliny: Ako vplývajú planéty na rastlinnú ríšu? Prečo by sme mali poznať tieto súvislosti? 

🌿Vydymovanie ako rituál a liečenie: Ukážeme vám ako si pripraviť vlastné kadidlá. Ako praktizovať rituály očistnými dymami pre naše duševné aj fyzické zdravie. 

Objavte nepoznané elementy herbalizmu. Vstúpte do tajomstiev astrológie, vydymovania a bylinných rituálov.

V cene sú zahrnuté aj e-booky  Vydymovanie.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky vám dôjdu emailom pár dní pred kurzom.

Vstupenky

Cena

Množstvo

Celkom

 • Prezenčný kurz Duša rastlín

  170,00 €

  Tento lístok zahŕňa prístup k prezenčnému kurzu Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo a e-book Vydymovanie. Neobsahuje poplatok za ubytovanie a stravu.

  170,00 €

  0

  0,00 €

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page