top of page

so 30. 11.

|

Stará Lesná

Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo, vydymovanie a meditácie (prezenčný kurz)

Prezenčný kurz v Starej Lesnej (Vysoké Tatry). Objav nepoznané elementy herbalizmu. Vstúp do tajomstiev sveta byliniek!

Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo, vydymovanie a meditácie (prezenčný kurz)
Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo, vydymovanie a meditácie (prezenčný kurz)

Čas a miesto

30. 11. 2024, 17:00 – 01. 12. 2024, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

O udalosti

Vy ste si ho želali a ja som vás počúvla. Vytvorila som zážitkový kurz, ktorý  vás zavedie do časov mýtov a legiend. Do časov rozprávok, víl, magických lesov, bylín a riek. Zahĺbime sa do ich sveta a opäť porozumieme ich tajnej reči. Uvidíme, že to čo sa nám javí ako fantázia je v skutočnosti viac ako reálne.  Kurz je zameraný na oblasť rastlinnej liečby, ktorá si priťahuje čoraz viac pozornosti. Cítime, že rastlina nie je len materiálnym telom, ale že má dušu, že je to živá bytosť. Teraz sa už nemusíme báť to povedať nahlas.

Tento kurz je pre teba, ak:

Vnímaš choroby a prejavy tvojho tela z psychosomatického pohľadu (všetko má korene v našom vnútri) a chceš indentifikovať spúšťače tvojich  problémov

Cítiš, že rastliny nie sú iba prostriedkom a potravou, ale živými bytosťami, učiteľmi a liečiteľmi a láka ťa práca s nimi

Preferuješ prírodnú cestu k zdraviu a chceš sa liečiť prírodným spôsobom: prevediem ťa základami fytoterapie cez princípy tradičnej činskej medicíny

Chceš sa naučiť správne a efektívne postupy  prípravy prírodnych liečiv- čaj, odvar, macerát,  tinktúra, masť,... Prezdradím ti starodávne recepty a overené postupy

Potrebuješ vypnúť, stráviť čas v prírode a zažiť hlboký reset tvojho vnútra. Vieš, že meditácie v prírode a vydymovanie ťa uvoľnia a navodia vnútorný kľud

Čo nás čaká:

🌿 Legendy, rozprávky a rastliny:  Vezmem ťa na cestu do dôb minulých- do časov Atlatídy,  stredovekých alchymistov,  spagýrie, do časov víl a prírodných bytostí. Zistíme, že to, čo považujeme za fantáziu našich predkov, je reálnejšie ako si myslíme. Otvoríme sa novému vnímaniu sveta okolo nás pre posilnenie našej intuície, zlepšenie duševného i fyzického zdravia a napojenie sa na nášho vnútorného liečiteľa.

🌿Spoznávanie rastlín podľa téorie signatúr: Spoznáš klinické liečivé účinky rastlín na telo i dušu podľa teórie signatúr. Naučíš sa vnímať rastliny z nového pohľadu pre hlbšie pochopenie ich liečivého potenciálu. 

🌿Vedomá výroba prírodných liečiv: Príprava čaju, tinktúr, mastí či olejov môže byť viac ako mechanicky naučené pohyby a postupy. Ukážem ti ako posunúť tvoju  bylinársku prax na ďalší level. Vytvoríš si čajovú zmes (ktorú si odnesieš domov) podľa zásad intuitívneho bylinárstva. Budeme vytvárať aj bylinkové elixíry, do ktorých vdýchneme naše priania a túžby. 

🌿Intuitívne bylinárstvo: Objavíš techniky komunikácie s rastlinami, ktoré sú pre nás prirodzené, avšak zabudnuté. Spoznáme cestu k duši rastlín: ukážeme ti ako si vybrať práve tie rastliny, ktoré potrebuješ ty alebo tvoji blízky. Ako ich nájsť na lúkach, ako ich spracovať tak, aby sme využili ich maximálny potenciál.

🌿 Zimný slnovrat: Pripraviš sa na magické obdobie zimného slnovratu- jeden z najitenzívnejších časov pre magickú prácu a zmaterializovanie si svojich prianí. 

🌿Meditácie s rastlinami a vydymovanie a rastlinné rituály: V hlbokej meditácii vstúpime do nášho vnútorného chrámu kde sa stretneme s našimi duchovnými sprievodcami. Pocitíš silu rastlín, necháš sa ňou preliečiť, bylinky ti pošepkajú ich tajomstvá,...  Naučím ťa ako použiť rastliny v rôznych rastlinných rituáloch pre získanie vnútornej harmónie. 

Prečo zažiť tento kurz:

👉Tvoje telo i duša zažijú hlboký reset v krásnej a čistej prírode. Obnovíš tvoje spojenie s prírodou, spojíš sa a liečivými rastlinami a objavíš ich tajomstvá

👉Čaká ťa skutočné uzdravenie. Naučíš sa vytvárať prírodné liečivá, ktoré ti pomôžu zlepšiť trávenie, posilniť imunitný systém a dosiahnuť harmóniu tela a duše.

👉Vydáš sa na cestu duchovného rozvoja.  Naučíš sa meditovať s bylinkami, rozvíjať intuíciu a objavovať svoje vlastné vnútorné vedenie. Porozumieš, ktorá forma intuície je u teba najsilnejšia a ako ju používať (nielen v oblasti bylinárstva)

👉Získaš cenné vedomosti, ktoré nikde inde nenájdeš. Moje dlhoročné skúsenosti a znalosti ti poskytnú odborné vedenie a praktické rady. Získaš unikátne poznatky o liečivých rastlinách a ich vplyve na zdravie a našu celkovú pohodu.

👉Spoznáš rovnako naladených ľudí. Kurz je príležitosťou spoznať ľudí, ktorí majú záujem o bylinky a prirodnú liečbu. Vytvor si vzácne priateľstvá a zdieľaj vášeň s ostatnými, rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi.

👉Posilníš tvoju sebadôveru. Kurz ti umožní objaviť tvoj vlastný potenciál. Naučíš sa rozhodovať s istotou a veriť v tvoje schopnosti. Získaš sebavedomie, ktoré ťa bude sprevádzať nielen na ceste s bylinkami, ale aj vo všetkých oblastiach života.

Objav nepoznané elementy herbalizmu. Vstúp do tajomstiev astrológie, vydymovania a bylinných rituálov.

🎁 BONUS: Prihlás sa teraz a získaj ZDARMA ebook Duchovné bylinárstvo v hodnote 12 eur!  (platí pre lístok "Najobľúbenejší a VIP"),

Ubytovanie a strava: Ak máš záujem o stravu a /alebo ubytovanie v penzióne,  kde sa bude konať kurz, kontaktuj Penzión Vila Linda)  Za tieto služby platíš priamo penziónu, nie nám. Všetky informácie ti poskytne dané ubytovacie zariadenie, stačí im povedať, že idete na bylinkový kurz a oni ti  ponúknu špeciálne ceny pre účastníkov nášho kurzu. Ubytovanie si nerezervujte cez booking.com alebo iné weby, penzión je rezervovaný iba pre nás.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení ti príde potrvrdenie s lístkami. E-book si stiahneš cez odkaz v e-maily.

Vstupenky

 • Základný lístok

  Predaj sa končí: 28. 11., 18:00

  Tento lístok zahŕňa prístup k prezenčnému kurzu Duša rastlín: intuitívne bylinárstvo. Neobsahuje poplatok za ubytovanie a stravu.

  170,00 €
 • Najobľúbeneší lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-book Duchovné bylinárstvo, PLUS tri nahrávky online kurzov (Bylinky v zime: zimná pohoda s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou, Bylinky pre ženy: gynekológia, v hodnote 207 eur).

  210,00 €
 • VIP lístok

  Predaj sa končí: 28. 11., 18:00

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur.

  250,00 €

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page