top of page

ne 28. 4.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Duševná pohoda s bylinkami

Ako nám rastliny môžu pomôcť pri zvládaní každodenného stresu? Ako sa vyrovnať s tlakmi z práce, rodiny, spoločnosti? Svet byliniek na vás už čaká!

Duševná pohoda s bylinkami
Duševná pohoda s bylinkami

Čas a miesto

28. 4. 2024, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

O udalosti

Cítiš sa unavene z každodenného stresu a tlaku? Cítiš nervozitu, nespavosť,  úzkosť, vyhorenie? Zastav sa a začni sa venovať tvojmu duševnému zdraviu! Prečo ignorovať znamenia, ktoré ti tvoje telo a myseľ posiela?

Nechaj sa uniesť silou prírody a objav, ako ti bylinky a duchovné bylinárstvo môžu pomôcť na ceste k duševnej harmónii. Zaži jedinečný kurz a urob si konečne čas pre seba. Bylinkový kurz  ti pomôže nájsť rovnováhu v tvojom vnútri. Na prechádzkach po krásnych lúkach plných liečivých rastlín a pri vedených meditáciách zistíš, ako sa spojiť so svojou dušou a zlepšiť tvoje duševné zdravie. A ak sa ti páči výroba bylinkových liečiv, nebudú chýbať ani praktické workshopy, kde sa naučíš, ako tieto liečivé rastliny použiť pre svoju vnútornú harmóniu.

Tento kurz je pre teba, ak:

Hľadáš prírodnú cestu k psychickej rovnováhe

Cítiš vyčerpapanie, chornickú únavu

Nevieš ako obnoviť svoje sily a radosť zo života

Trpíš nespavosťou, chronickou únavou, úzkosťami, nervozitou, neurózou,,..

Pociťuješ neschopnosť riešiť bežné problémy, ovláda ich pesimizmus a pasivita

Prišlo vyhorenie a hľadáš cestu von

Čo nás na kurze čaká:

🌱Čo je to stres: Pozrieme sa na to, ako stres oslabuje fyzické a psychické zdravie. Čo všetko stres ovplyvňuje? Aké súvislosti existujú medzi našimi fyzickými chorobami a psychickým zdravím?  Naučíš sa princípy tradičnej činskej medicíny, aby si pochopil/a skryté súvislosti zdravia fyzického i duševného.

🌱 Prírodné liečivá pre duševné zdravie: Čaje, tinktúry, odvary, masti, prášky pre duševné zdravie: zmiernenie a zvládanie stresu, úzkosť, nespavosť,  depresie (nie klinické), bolesti hlavy, nervozita, ....

🌱Epigenetika: Nový pohľad na DNA. Ako nám znalosť epigenetiky môže tvoriť dvere k poznaniu fungovania nášho tela. Viete, že gény nie sú všemohúce? Že gény sa aktivujú a deaktivujú v závislosti na rôznych faktoroch? Aké to sú a ako naše emócie a postoje ovplyvňujú bunkové chovanie?

🌱Rastliny na psychické zdravie: Čo sú to adaptogény? Rozberieme si ich, naučíme sa ako ich spracovávať a používať. Dám ti množstvo receptov na prípravu čajov, tinktúr, práškov, kúpeľov, odvarov,.... Prevediem ťa komplexnou  rastlinnou liečbou.

🌱Rastlinné rituály na harmonizáciu psychiky: Aromaterapia (ktoré esenciálne oleje používať na rôzne psychické ochorenia), vydymovanie a iné.

🌱Meditácia:  Spojíme sa s dušou rastlín, necháme sa ňou preliečiť.

🌱 Konkrétne rady a postupy: Čo by sme mali robiť, aby sme ostali svieži a plní sily aj pri návale povinností a životných ťažkostí? Čo je potrebné zmeniť, aby sme naštartovali ozdravný proces pre naše telo a dušu? Dá sa preventívne predchádzať poškodeniu psychiky? Ktorým rastlinám by sme sa mali vyhnúť pri liečbe stresu?

🎁 BONUS: Prihlás sa teraz a získajte ZDARMA E-book Bylinky a stres v hodnote 12 eur! (platí pre najobľúbenejší lístok a VIP lístok)🎁

Ako to funguje: Vyber si z troch typov lístkov, po zaplatení ti dôjde e-mail s odkazom cez ktorý sa na kurz prihlásiš. Ak si kúpiš lístok č. 2 (najobľúbenejší) alebo lístok č. 3 (VIP) pošleme ti e-book e-mailom. 

Zaži jedinečný online kurz, ktorý nenájdeš nikde inde a začni nový rok v duševnej pohode a s elánom na zmaterializovanie najlepšej verzie samého seba! 

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
 • Najobľúbeješí lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Bylinky a Stres v hodnote 12 eur.

  69,00 €
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 12 eur (Bylinky a stres) a 18 eur (Bylinková lekárnička). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o Vašom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  119,00 €

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page