top of page

ne 28. 4.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Duševná pohoda s bylinkami

Ako nám rastliny môžu pomôcť pri zvládaní každodenného stresu? Ako sa vyrovnať s tlakmi z práce, rodiny, spoločnosti? Svet byliniek na teba už čaká!

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Duševná pohoda s bylinkami
Duševná pohoda s bylinkami

Čas a miesto

28. 4. 2024, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Cítiš sa unavene z každodenného stresu a tlaku? Cítiš nervozitu, nespavosť,  úzkosť, vyhorenie? Zastav sa a začni sa venovať tvojmu duševnému zdraviu! Prečo ignorovať znamenia, ktoré ti tvoje telo a myseľ posiela?

Nechaj sa uniesť silou prírody a objav, ako ti bylinky a duchovné bylinárstvo môžu pomôcť na ceste k duševnej harmónii. Zaži jedinečný kurz a urob si čas iba pre seba. Bylinkový kurz  ti pomôže nájsť rovnováhu v tvojom vnútri: zistíš, ako sa spojiť so svojou dušou a zlepšiť tvoje duševné zdravie. A ak sa ti páči výroba bylinkových liečiv, nebudú chýbať ani moje rady a postupy na ich prípravu. 

Tento kurz je pre teba, ak:

Hľadáš prírodnú cestu k psychickej rovnováhe

Cítiš vyčerpanie, chronickú únavu

Nevieš ako obnoviť svoje sily a radosť zo života

Trpíš nespavosťou, chronickou únavou, úzkosťami, nervozitou, neurózou,,..

Pociťuješ neschopnosť riešiť bežné problémy, ovláda ťa pesimizmus či pasivita

Prišlo vyhorenie a hľadáš cestu von

Čo nás na kurze čaká:

🌱Stres a tradičná čínska medicína: Pozrieme sa na to, ako stres oslabuje fyzické a psychické zdravie. Čo všetko stres ovplyvňuje? Aké súvislosti existujú medzi našimi fyzickými chorobami a psychickým zdravím? Naučíš sa princípy tradičnej činskej medicíny, aby si pochopil/a skryté súvislosti zdravia fyzického i duševného.

🌱Rastliny pre duševné  zdravie: Ktoré bylinky a liečivé rastliny ti pomôžu zlepšiť tvoj duševný stav a zharmonizovať telo i dušu? Spoznaj adaptogény a nervíny- rastliny, ktoré majú neuveriteľné účinky! Dokážu ťa upokojiť, skvalitniť spánok, zrelaxovať tovju myseľ i telo. Zároveň však majú i povzdudzujúce účinky pre stavy chronickej únavy, malátnosti, stavy porazenectva,... Objav túto skupinu rastlín pre celkové zlepšenie tvojho psychického stavu odolnosti voči stresu.

🌱Prírodné liečivá pre duševné zdravie: Odovdzám ti moje overené recepty na lahodné bylinné čaje, odvary, maceráty a iné rastlinné liečivá pre duševné zdravie: zmiernenie a zvládanie stresu, úzkosť, nespavosť, depresie (nie klinické), bolesti hlavy, nervozita, únava, ....

🌱Aromaterapia, vydymovanie a Bachova kvetová terapia: Fytoterapia to nie sú len čaje či tinktúry! Spoznaj rôzne odvetvia prírodnej medicíny, ktoré vedia efektívne a bezpečne liečiť našu psychiku, harmonizovať náš emocionálny stav, dodať nám odvahu či vnútorné povzbudenie.

🌱Psychosomatika a duševné zdravie: Poznanie psychosomatických príčin chorôb je kľúčom k ich skutočnému uzdraveniu. Budeme hlbšie venovať pochopeniu súvislostí medzi naším emocionálnym stavom a reakciami nášho tela. Čo sa skrýva za nespavosťou, bolesťami hlavy, vnútornou nervozitou, úzkosťami, nervovou labilitou, výbušnosťou či chronickou únavou?

🎁 BONUS: Prihlás sa teraz a získajte ZDARMA E-book Bylinky a stres v hodnote 12 eur! (platí pre najobľúbenejší lístok a VIP lístok)🎁

Ako to funguje: Vyber si z troch typov lístkov, po zaplatení ti dôjde e-mail s odkazom cez ktorý sa na kurz prihlásiš. Ak si kúpiš lístok č. 2 (najobľúbenejší) alebo lístok č. 3 (VIP) pošleme ti e-book e-mailom. 

Zaži jedinečný online kurz, ktorý nenájdeš nikde inde. Nájdi duševnú pohodu a elán pre zmaterializovanie tvojej najlepšej verzie!

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbeješí lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Bylinky a Stres v hodnote 12 eur.

  69,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 12 eur (Bylinky a stres) a 18 eur (Bylinková lekárnička). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o tvojom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  119,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page