top of page

ne 24. 3.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Jarné bylinky a očista

Priprav sa na bylinkovú sezónu! Na tomto kurze spoznáš jarné bylinky, liečbu púčikmi a bezpečnú očistu organizmu

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
 Jarné bylinky a očista
 Jarné bylinky a očista

Čas a miesto

24. 3. 2024, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

🌸 Objav živú energiu jari s našim online bylinkovým kurzom! 🌿

Tak ako sa prebúdza príroda, tak sa prebúdza aj naše telo! Ponor sa do sveta jarných byliniek s našim  online kurzom, ktorý ťa spojí s omladzujúcimi energiami jarného obdobia. Priprav sa na novú bylinkársku sezónu s Ivetou Henzelyovou! 

Spoznaj prvé jarné liečivé rastliny a nauč sa ich spracovávať a užívať. Sú to nielen rastliny, ktoré sa ako prvé ukazujú na zemi, ale aj zárodočné časti rastlín, v ktorých je najväčšie množstvo liečivých látok a sily - púčiky rastlín. Gemmoterapia - liečba púčikmi - je jedným z odvetví fytoterapie. Skorá jar je jediný čas, kedy si môžeme pripraviť tinktúry z púčikov rastlín. Zoznámiš sa s pravidlami ich výroby a používania. Dostaneš množstvo receptov, naučíš sa skladať vlastné púčikové kúry, rozšíriš si vedomosti o jednu z najúčinnejších metód prírodnej medicíny.

🌼 Čo Zažiješ: 

Obdobie jari a tradičná čínska medicína: Obdobie jari je v tradičnej čínskej medicíne spojené s prebúdzajúcou sa energiou dreva a obnovou životného cyklu. Podľa TČM je jar ideálnym časom na podporu a posilnenie jangovej energie v tele, aby sme sa vyrovnali s rastúcou silou prírody. Je to čas na detoxikáciu, vyčistenie tela od nadbytočných toxínov a posilnenie imunitného systému pre budúce obdobia. Dozvieš sa, prečo sa zamerať na zdravie pečene a žlčníka a spoznáš hlboké súvislosti fungovania nášho tela.

Kúzlo jarných bylín pre tvoju vitalitu: Objav kúzlo jarných bylín a ich účinky na tvoju vitalitu a celkové zdravie. Jar je bohatá na prírodné liečivé zdroje, ktoré posilňujú náš imunitný systém a podporujú prirodzenú očistu tela. Aké sú ich liečivé účinky, ktoré rastliny to sú, ako ich spracovávať a užívať? Ako pôsobia na tvoj organizmus a prečo ich užívať? Naučíš sa vytvárať bylinkové liečivá z púčikov rastlín a prvých jarných byliniek.

Ukážem ti aj gemmoterapiu- liečbu púčikmi rastlín ako účinnú, bezpečnú a jednoduchú variantu liečby, ktorú si nesmieš nechať počas jarného obdobia ujsť.

Očista tela účinne, bezpečne a s rastlinami: Podľa TČM je práve jar vhodným obdobím pre očistu nášho tela. To je dôležité na to, aby sme sa vyhli jarnej únave, posilnili imunitný systém, naštartovali naše trávenie. Vďaka účinným a bezpečným rastlinným detoxikačným metódam môžeme odstrániť nahromadené toxíny a podporiť fungovanie organizmu. Vyskúšaj túto jemnú a prírodnú cestu k očiste tela a naštartuj svoju cestu k lepšiemu zdraviu a pohode.

Overené recepty a protokoly s jarnými bylinkami:Naučím ťa množstvo receptov a protokolov (liečebných postupov krok-za-krokom), ktoré ťa pripravia na obdobie jari a dodajú ti seba-vedomie pre liečbu prírodnými metódami: aby si mala viac energie, silnú imunitu a vedela ako účinne detoxikovať.

Holistický prístup k tvojmu zdraviu a celkovej pohode: Kurz zohľadňuje komplexný pohľad na telo, myseľ a ducha. To znamená, že okrem fyzického zdravia sa tiež zameriava na emocionálnu pohodu, mentálne blaho a duchovný rozvoj. Budeme sa venovať objavovaniu hlbších súvislostí medzi

našim emocionálnym stavom a fyzickou vitalitou.

🌷 Prečo kurz Jarné bylinky ? 

👉 Zlepši svoje zdravie s najčerstvejšími bylinami jarnej sezóny

👉 Odblokuj tvoj vnútorný bylinkársky potenciál s praktickými a teoretickými znalosťami 

👉 Nájdi v sebe vnútorného liečiteľa, ktorý v tebe drieme

🎁 BONUS: Prihlás sa ešte dnes a ZÍSKAJ ZDARMA e-book Jarná pohoda s bylinkami (platí pre "najobľúbenejší lístok" a "lístok VIP")! 🌿

Ako to funguje: Vyber si jeden z troch typov lístka, po zaplatení ti dôjde e-mail s odkazom, cez ktorý si kurz v deň jeho konania pozrieš.

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbeješí lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Jarná pohoda s bylinkami v hodnote 12 eur.

  69,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 12 eur (Jarná pohoda s bylinkami) a 0 eur (E-book Pečeň.žlčník). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o Vašom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  119,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page