top of page

pi 21. 4.

|

Stará Lesná

Liečenie s bylinkami: cesta za zdravím (prezenčný kurz)

Prvý prezenčný bylinkový kurz v krásnom prostredí Vysokých Tatier. Vydajte sa s nami na lúky a spoznajte tajomstvá liečivých rastlín.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Liečenie s bylinkami: cesta za zdravím (prezenčný kurz)
Liečenie s bylinkami: cesta za zdravím (prezenčný kurz)

Čas a miesto

21. 4. 2023, 17:00 – 23. 4. 2023, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Odštartujte bylinkovú sezónu s prvým prezečným kurzom tohto roku! Vydajte sa so mnou na lúky a objavte nový pohľad na rastliny prostredníctvom spirituálnej naturopatie. Tá vám otvorí brány k novému chápaniu bylín a ich miestu v univerze. Praktické zručnosti bylinkára spojíme s jeho duchovným rastom. Pretože bez vnímania rastlín ako živých, oduševnelých bytostí sa skutočná bylinárska prax robiť nedá. 

Tento kurz je pre všetkých, ktorí:

✨ Vnímajú choroby a prejavy nášho tela z psychosomatického pohľadu (všetko má korene v našom vnútri)

✨ Cítia, že rastliny nie sú iba prostriedkom a  potravou, ale živými bytosťami, učiteľmi a liečiteľmi

✨ Hľadajú cestu k duchovnu- s nami sa vydáte na cestu duchovného bylinárstva

✨ Sa chcú liečiť prírodným spôsobom: prevedieme vás základami fytoterapie cez princípy Tradičnej Činskej Medicíny ✨Sa chcú naučiť správne e efektívne postupy prípravy prírodnych liečiv- čaj, tinktúra, masť,... 

Budeme sa venovať elementu Dreva, ktoré podľa Tradičnej Činskej Medicíny  vládne obdobiu jari a ovláda zdravie pečene a žlčníka. Element Dreva reprezentuje pohyb a rast, inšpiráciu a kreativitu. Mnohí z nás majú tento element v disharmónii čo vedie: k jarnej únave, pocitu vyhorenia, apatii, prokrastinácii, ťažkostiam so sústredením. Môžeme sa cítiť napätí, podráždení, dokonca cynickí až nahnevaní. Cítime napätie v čeľusti, krku, ramenách a cítime sa stiesnení vo vlastnom tele. Môžu nás boliesť oči a ženy často pociťujú náročný PMS (na fyzickej aj emocionálnej úrovni). 

Čaká nás nabitý program:

🌱Abeceda bylinkára: Vydáme sa na lúky a naučíme sa ako ich spoznávať, zbierať, sušiť, spracovávať a používať.

🌱Výroba liečivých produktov: Naučíme sa správne prirpaviť bylinkové čaje, tinktúry, oleje, masti, vína, likéry, prášky. Staňte sa bylinkárom, ktorý si s  ľahkosťou vyrobí prírodné liečivá.

🌱Päť jarných byliniek: Odhalíme ich mytológiu, duchovné posolstvo, liečivé látky, liekové formy. Na bylinky sa nebudeme pozerať len z botanického pohľadu. Nazrieme do ich tajomstiev a zistíme ako s nimi môžme pracovať. 

🌱 Zdravie počas jari a celého roka: Naučíte sa s nami starať o orgánový celok pečeň- žlčník. Viete, že je dôležité sa im preventívne venovať práve v obobí jar, keď sú najviac aktívne? Naštartujme ich funkciu aby nám po celý rok perfektne fungovali. Ich harmonický stav nám pomôže prijímať zmeny, byť kratívny, plný energie a optimizmu. 

🌱Jarné rastlinné rituály: Vydymovanie a iné magické rituály, ktoré nám prinesú vnútorný mier a znovuzrodenie.

🌱Meditácie s rastlinami: Obklopení čistou prírodou sa spojíme s duchom rastlín, budeme s nimi komunikovať a zažijeme jedinečnú meditáciu. Spoznáme intuitívne bylinárstvo a spirituálnu naturopatiu.

Cena obsahuje aj e-book Liečenie s bylinkami.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Ak máte záujem bývať a/alebo stravovať sa v hoteli kde bude kurz, kontaktuje ich a zasitite si ho s predstihom na tomto webe: http://www.vilalinda.sk

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky vám dôjdu emailom pár dni pred kurzom.

Program


 • 2 hodiny

  Uvítanie


 • 11 hodín

  Lúky, lesy a potôčik

1 more item available

Vstupenky

 • Lístok na prezenčný kurz

  Tento lístok obsahuje prístup na prezenčný kurz. Neobsahuje však ubytovanie a stravu.

  170,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page