top of page

ne 29. 1.

|

Cez aplikáciu Zoom

Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou

Začnite nový rok s kurzom, ktorý vás pripraví na celú bylinkovú sezónu. Teraz je ten správny čas na odštartovanie zdravého života v súlade s prírodou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou
Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou

Čas a miesto

29. 1. 2023, 10:00 – 16:00

Cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Pozývam vás na prvý bylinkový kurz tohto roku! Prevediem vás bylinkovým rokom a pripravím vás na novú sezónu sadenia, zberu a spracovania liečivých rastlín. Poodhalím vám duchovné aspekty bylín a prostredníctvom meditácie vás spojím s ich podstatou, ich vibráciou. Praktické zručnosti bylinkára spojíme s duchovným rastom. Pretože bez vnímania rastlín ako živých, oduševnelých bytostí sa skutočná bylinárska prax robiť nedá.

Čo nás čaká:

Ako pôsobia liečivé rastliny: tajomstvo liečivého pôsobenia rastlín. Jeho spoznanie a pochopenie vás nasmeruje na cestu za uzdravením fyzického tela, emócii, psychických problémov, ...

Spoznávanie, zber, spracovanie liečivých rastlín: čaje, tinktúry, oleje, masti, prášky, koncentráty. Zásady miešania bylinkových zmesí. Čajové rituály. Naučte sa ich pripravovať alebo prehĺbte svoje znalosti a starajte sa o seba a svoju rodinu prírodnou cestou. Teraz je to dôležité viac ako kedykoľvek predtým.

Čo je to rastlina: Sú rastliny inteligentné? Vedia rastliny vnímať? Majú zmysly?  Ako reagujú na našu starostlivosť? Spolu sa naučíme spájať sa s dušou rastlín a nechať sa liečiť ich emergiou.

Bylinkový rok: príprava bylinkára na novú vegetačnú sezónu. Základy práce s bylinkami. Január je mesiac, počas ktorého je najvyšší čas začať plánovať kúpu, sadzbu, zber plodov a bylín. Nemusíte mať však vlastnú záhradu. Bylinky zbierame na lúkach, živice v lesoch, rôzne liečivé rastliny pri riekach a jazerách... Využite celý rok naplno, nezabudnite na dôležité momenty zberu (slnovrat, spln, ketltský kolobeh roka) a spracovania bylín, koreňov, kôry, ...

Tento kurz je esenciálnym sprievodcom pre každého, kto hľadá cestu k prírodnej medicíne a k sebe samému.  Cieľom tohto kurzu je inšpirovať vás a viesť vás viesť pri hľadaní vlastnej cesty k zdraviu a vyrovnanosti. Otvoríme vám dvere k duchovnému spojeniu s rastlinným svetom a privedie vás k poznaniu, že odpovede sú všade okolo nás. Tento kurz je pre všetkých, ktorí, ktorí hľadajú liečivé metódy v prírode, preberajú zodpovednosť za svoje zdravie, hľadajú odpovede, sú aktívni a snažia sa meniť a vyvíjať.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie. Link na živé vysielanie vám príde emailom deň pred kurzom. Ak ste si kúpili variantu s e-bookom, ten vám dôjde takisto mailom.

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Liečenie s bylinkami v hodnote 18 eur.

  65,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 14 eur (Duchovné bylinárstvo) a 18 eur (Liečenie s bylinkami). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o Vašom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  119,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page