top of page

so 26. 2.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Liečivé rastliny a ochorenia obličiek

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Liečivé rastliny a ochorenia obličiek
Liečivé rastliny a ochorenia obličiek

Čas a miesto

26. 2. 2022, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

O udalosti

Vo februári  je v krajine nášho tela obdobie obličiek a močového mechúra. Tento zimný čas ovládaný elementom VODA prináša mnoho tém, ktorým by sme sa mali venovať. Obličky predstavujú jeden zo zdrojov utvárania citového života človeka. Citom obličiek je strach. Všetko, čoho sa obávame, z čoho máme strach, čomu sa nevieme postaviť obličky oslabuje. Tiež príliš silné, prehnané emócie majú na obličky deštruktívny vplyv. Strachy vyvolávajú napätie, skostnatenie, zdrevenenie, spazmy a kŕče. Negatívne emócie (ktoré sú v konečnom dôsledku vyvolávane strachom) ako napríklad závisť, túžba po pomste, arogancia a egoizmus môžu spôsobiťťažké fyzické postihnutie obličiek. 

Vstúpte s nami do sveta byliniek na kurze, ktorý sa bude venovať dôležitej téme "obličky" a ich prírodnej liečbe. 

Čo náš čaká:

🌱Orgánový celok obličky a močový mechúr: Ako pracujú tieto orgány, čo ich poškodzuje, ako sa máme o nich starať?

🌱Duchovné príčiny ochorení obličiek a močového systému: Aké emócie poškodzujú tieto orgány, ako identifikovať príčinu problémov s obličkami, čo na sebe zmeniť a ako na sebe kontinuálne pracovať smerom k zdravému telu a vyrovnanému vnútru.

🌱Liečba obličiek a močového systému prírodnými spôsobmi: Predstavíme a vysvetlíme vám recepty (čaje, tinktúry. obklady, výluhy,...), dáme vám odporúčania na liečbu ale aj prevenciu chorôb obličiek. Naučíme vás vzorové liečebné kúry.

🌱Bylinkový rok: prípravíme sa  na novú vegetačnú sezónu. Pozrieme sa na to, čo robí bylnikár vo februári. Spoznáme zásady vysievania liečivých rastlín, semien a priesad, nazrieme aj do astrologických súvislosti tohto obdobia a bylinkárstva.

Tento kurz je vhodný tak pre začiatočníkov ako aj pokročilých. Bude skvelým sprievodcom nielen pre tých, ktorý sa zaujímajú o zdravie obličiek. Všetko v našom tele so všetkým súvisí a aj keď neevidujeme problémy s obličkami, mali by sme vedieť ako sa o ne starať a aké emócie a postoje im ubližujú. 

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie. Link na živé vysielanie vám príde emailom deň pred kurzom. Ak ste si kúpili variantu s emailom, ten vám dôjde takisto mailom.

Program


 • 2 hodiny

  Prvá časť kurzu

  Online

 • 3 hodiny

  Obednajšia prestávka

  Online
1 more item available

Vstupenky

 • Lístok č.1

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  59,99 €
  Predaj sa skončil
 • Lístok č.2 (Najpopulárnejší)

  Obsahuje prístup k živému vysielaniu, nahrávku kurzu (aby ste sa mohli vracať k užitočným informáciám) a E-book: Liečenie s bylinkami (v hodnote 20 eur).

  69,99 €
  Predaj sa skončil
 • Lístok č.3 VIP

  Obsahuje prístup na živé vysielanie kurzu, nahrávku kurzu aby ste sa k nemu mohli vracať a E-book Liečenie s bylinkami (v hodnote 20 eur). Okrem toho zahŕňa ďalší E-book podľa vášho výberu a osobnú konzultáciu s Ivetou Henzelyovou (v hodnote 80 eur). Čaká vás 45 minút počas ktorých si rozoberieme príčiny choroby a nastavíme vás na liečbu.

  119,99 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page