top of page

ne 26. 2.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Rastliny a zdravie žien: močový mechúr, obličky a ženské orgány

Každá žena je bohyňa. Kurz vás prevedie ženským cyklom a naučí vás ako sa o seba starať prírodnou cestou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Rastliny a zdravie žien: močový mechúr, obličky a ženské orgány
Rastliny a zdravie žien: močový mechúr, obličky a ženské orgány

Čas a miesto

26. 2. 2023, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Vo februári  je v krajine nášho tela obdobie obličiek a močového mechúra. Tento zimný čas ovládaný elementom VODA prináša mnoho tém, ktorým by sme sa mali venovať. Obličky a močový mechúr predstavujú jeden zo zdrojov utvárania citového života človeka. Ich citom je strach. Všetko, čoho sa obávame, z čoho máme strach, čomu sa nevieme postaviť obličky oslabuje. Tiež príliš silné, prehnané emócie majú na obličky deštruktívny vplyv. Strachy vyvolávajú napätie, skostnatenie, zdrevenenie, spazmy a kŕče. Negatívne emócie (ktoré sú v konečnom dôsledku vyvolávane strachom) ako napríklad závisť, túžba po pomste, arogancia a egoizmus môžu spôsobiťťažké fyzické postihnutie obličiek.

Ako to súvisí s našim ženstvom? Ako je prepojené zdravie obličiek a močového mechúra so zdravím ženských orgánov? Pozrieme sa na ženský cyklus a najbežnejšie problémy: gynekologické ochorenia, problémy s otehotnením, menopauza, ...

Čo náš čaká:

🌱Orgánový celok obličky a močový mechúr a naše ženstvo: Ako pracujú tieto orgány, čo ich poškodzuje, ako sa máme o nich starať? Ako ich disharmónie ovplyvňujú ženské orgány?

🌱Duchovné príčiny ochorení obličiek a močového systému: Aké emócie poškodzujú tieto orgány, ako identifikovať príčinu problémov s obličkami a močovým mechúrom, čo na sebe zmeniť a ako na sebe kontinuálne pracovať smerom k zdravému telu a vyrovnanému vnútru. Ako v sebe posilniť ženstvo? 

🌱 Ženy a rastliny: Posvätný ženský cyklus. Ako prijať svoju rolu ženy, sestry, matky, milenky. Čo je to ženská energia, aké sú úlohy žien na Zemi. Prečo je dôležité pre svet a budúcnosť planéty, aby ženy našli sami seba a rozvíjali svoju jemnosť a silu. Prečo sú ženy najlepšími liečiteľkami. Prečo má naša planéta v každom jazyku pomenovanie v ženskom rode.

🌱Liečba  prírodnými spôsobmi: Predstavíme a vysvetlíme vám recepty (čaje, tinktúry. obklady, výluhy,...), dáme vám odporúčania na liečbu ale aj prevenciu gynekologických chorôb.  Naučíme vás vzorové liečebné kúry: Recepty na úpravu menštruačného cyklu, na podporu plodnosti, na liečbu zápalov, cýst, myómov, Ako pomocou bylín zmierniť prejavy klimaktéria,... 

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie. Link na živé vysielanie vám príde emailom deň pred kurzom. Ak ste si kúpili variantu s e-bookom, ten vám dôjde takisto mailom.

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Rastliny a zdravie žien v hodnote 14 eur.

  65,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžete stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 14 eur (Obličky a močový mechúr) a 14 eur (Rastliny a zdravie žien). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o Vašom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  119,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page