top of page

pi 27. 5.

|

Vysoké Tatry

Rastliny a zdravie žien: prezenčný kurz

Seminár venovaný zdraviu žien: gynekologické problémy a ochorenia, ženské archetypy, meditácie.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Rastliny a zdravie žien: prezenčný kurz
Rastliny a zdravie žien: prezenčný kurz

Čas a miesto

27. 5. 2022, 17:00 SELČ – 29. 5. 2022, 16:00 SELČ

Vysoké Tatry, Vila Linda Stará Lesná 474 05952 Stará Lesná

Hostia

O udalosti

Žijeme čas, ktorý prináša obrovské zmeny. Mení sa aj samotná žena. Hľadá cestu ako vyjadriť svoju zraniteľnosť a zároveň aj svoju silu. Spoznáva svoje vnútro, počúva múdre slová starších žien a učí sa. Ženy hľadajú jedna druhú, pretože iba v ženskom spoločenstve dokážu pochopiť svojupodstatu, iba spoločenstvo žien im poskytne bezpečie, útočisko a pokoj, ktorý potrebujú na stíšenie sa, rozjímanie, na nájdenie vlastného, ženského rytmu existencie. Potrebujú vlastné spôsoby vyjadrenia sa, ktoré sa od tých mužských líšia.

Na tomto kurze vás bezpečne povedieme do vášho vnútra,  uvoľníme vaše sily tvorivosti a intuície. Ukážeme vám, ako sa dá stáť pevne na zemi a pritom nasledovať svoje sny a vízie. Našim cieľom je zbaviť vás strachu. Strachu z nedostatku lásky, nedokonalosti, neúspechu,...

Čo nás čaká:

🌱 Tri bytosti ženy: Objavíme tajomstvá ženskej energie. Ženské archetypy nám pomôžu pochopiť samé seba a nájsť cestu k svojej vnútornej bohyni. 

🌱 Gynekológia: Pozrieme sa na duchovné príčiny ochorení ženských orgánov (vaječníky, maternica,...). Aké sú príčiny problémov otehotnenia a ako ich riešiť. Klimaktérium a jeho prírodná liečba. 

🌱 Liečba ženských orgánov prírodnými metódami: Ukážeme vám množstvo receptov (čaje, odvary, zábaly, tinktúry, kúpele, prášky,...), dáme vám odporúčania z našej dlhoročnej praxe, naučíme vás vzorové kúry.

🌱 Ženské rastliny: Rozbor, použitie a recepty najdôležitejších ženských rastlín.

🌱 Zber bylín v prírode: Vydáme sa na lúky, kde budeme spoznávať liečivé rastliny, zbierať ich, meditovať s nimi, naučíme sa ich správne sušiť a spracovávať.

🌱 Rastlinné rituály na harmonizáciu ženskej bytosti: Vydymovacie a iné rituály. 

🌱 Meditácie: Posilníme vo vás pocit výnimočnosti, ojedinelosti, sebavedomia a sebaúcty. Cestou k vlastnej ženskosti budeme môcť pomôcť mužom nájsť samých seba. Byť im oporou a trpezlivou sprievodkyňou. Nájdením láskyplného vzťahu k sebe samej nájsť láskavý vzťah k mužovi. Aby bol muž mužom, musí byť najprv žena ženou.

Navyše, každý účastník dostane dva e-booky: Rastliny a zdravie žien a Základy fytoterapie. Okrem toho vás na kurze bude čakať ešte jedno prekvapenie-darček pre vás. 

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjdu lístky na kurz. Ak máte záujem o ubytovanie a/alebo stravu v ubytovaní kde sa bude kurz odohrávať, prosím ozvite sa https://www.vilalinda.sk/kontakt/  

Vstupenky

  • Rastliny a zdtavie žien

    Tento lístok zahŕňa prístup k prezenčnému kurzu a E-booky Rastliny a zdravie žien a Základy fytoterapie. Neobsahuje však ubytovanie a stravu.

    170,00 €
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page