top of page

so 07. 8.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Rastliny na prežitie

Z pohodlia čakárne u lekára sa vydáme na čerstvý vzduch, na lúku, do lesa, zoznámime sa s jednoduchými, ale účinnými spôsobmi liečby rastlinami, ktoré sú nielen overené stáročiami, ale dnes už aj potvrdené vedeckým skúmaním.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Rastliny na prežitie
Rastliny na prežitie

Čas a miesto

07. 8. 2021, 10:00 – 16:00 SELČ

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Na kurze sa dozviete množstvo informácií, receptov a metód ako postupovať pri bežných zraneniach a ochoreniach. Z pohodlia čakárne u lekára sa vydáme na čerstvý vzduch, na lúku, do lesa, zoznámime sa s jednoduchými, ale účinnými spôsobmi liečby rastlinami, ktoré sú nielen overené stáročiami, ale dnes už aj potvrdené vedeckým skúmaním. Nie je potrebné s každou boliestkou utekať na pohotovosť, s množstvom zdravotných problémov si vieme poradiť aj sami.

Príroda nás zabezpečila všetkým potrebným na prevenciu a prinavrátenie zdravia. Tieto lieky všade okolo nás, sami sa nám ponúkajú, stačí sa len zohnúť a pozbierať ich. Vedomosti o liečbe rastlinami by sa mali stať bežnou súčasťou nášho vzdelávania.

Nájdete tu stručný opis bežných problémov a množstvo receptov a postupov domácej liečby.

🌿 Rastlinná pomoc v prípade krízových situácií: ošetrenie v prírode, v lese, na výlete, alebo aj domácom prostredí. 

🌿 Čo máme k dispozícii v prírode na zastavenie krvácania, ošetrenie rany, pri problémoch s trávením. Prvá pomoc pri hnačke, horúčke, kožných poranení, výsevov, ekzémov, akné, bradavíc, gynekologických, obličkových, črevných ochorení. 

🌿 Ako ošetriť vredy, fistuly, furunkuly, výrastky na koži. Ktoré divoké jedle bylinky, kríky, stromy, huby využiť na prípravu

pokrmov a liečiv.

🌿 Ako prevziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Ako to funguje: kurz sa vysiela cez aplikáciu Zoom. Deň pred kurzom Vám pošleme link, cez ktorý sa na kurz prihlásite.

Program


 • 2 hodiny

  Prvá časť kurzu


 • 1 hodina

  Obedňajšia prestávka

1 more item available

Vstupenky

 • Vstupenka variant č. 1

  Táto vstupenka Vám umožní zúčastniť sa živého vysielania nášho kurzu. Prístup k záznamu však nepokrýva. Cena obsahuje pdf s prezentáciou z kurzu- tzv. zápisky z kurzu.

  50,00 €
  Predaj sa skončil
 • Vstupenka variant č. 2

  Táto vstupenka Vám zabezpečí zúčastniť sa živého vysielania a prístup k nahrávke (prístup k online nahrávke máte počas 2 mesiacov pričom si kurz môžte stiahnúť do Vášho počítača a mať ho tak nastálo). Cena obsahuje pdf s prezentáciou z kurzu- tzv. zápisky z kurzu. Cena zahŕňa aj e-book Rastliny na prežitie v hodnote 14 eur.

  60,00 €
  Predaj sa skončil
 • Vstupenka variant č. 3

  Vstupenka Vám zabezpečí: 1. Prístup k živému vysielaniu kurzu 2. Prístup k nahrávke kurzu (prístup k online nahrávke máte počas 2 mesiacov pričom si kurz môžte stiahnúť do Vášho počítača a mať ho tak nastálo) 3. Pdf s prezentáciou kurzu 4. Osobná konzultácia s Ivetou Henzelyovou a nastavenie na liečbu (bežná cena konzultácii je 50 eur. V tomto balíčku máte zľavu 5 eur). 5. E-book Rastliny na prežitie v hodnote 14 eur a ďalší e-book podľa Vášho výberu.

  105,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page