top of page

pi 25. 8.

|

Stará Lesná

Rastliny na prežitie: zdravie z prírody (prezenčný kurz)

Všetko v prírode je živé, aj rastliny. Na vlastnej koži sa môžeme presvedčiť, aké účinné a spoľahlivé môže byť užívanie rastlinných liečiv. Majte vždy po ruke tie najlepšie lieky na svete: rastliny.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Rastliny na prežitie: zdravie z prírody (prezenčný kurz)
Rastliny na prežitie: zdravie z prírody (prezenčný kurz)

Čas a miesto

25. 8. 2023, 17:00 – 27. 8. 2023, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Sme súčasťou prírody, nie sme vydelení z jej rytmov a zákonov. Naši predkovia to dobre vedeli, žili v súlade s jej univerzálnymi princípmi. Tie však upadli na dlhú dobu do zabudnutia. Prichádza ale vek, v ktorom sa na ne pomaly rozpamätávame.   Múdrosť našich predchcov tak ožíva a my cítime, že všetko čo potrebujeme na "prežitie" je v nás a v prírode okolo nás. Rastliny, ktoré potrebujeme na udržanie nášho zdravia, alebo na liečenie bežných zdravotných problémov rastú v našej blízkosti. Nemusíme zložito hľadať a skúmať, kde ich nájdeme. Sú doslova pod našim nosom. Od "obyčajnej“ púpavy, až po vznešenú borovicu, nežnú sedmokrásku, či éterickú brezu. Využívať môžeme úplne všetko, čo v prírode nájdeme, nielen rastliny, ale aj pôdu, vodu, kamene. 

Zažite jeden z mojich najobľúbenejších kurzov! 

Tento kurz je pre tých, ktorí:

✨Sa chcú naučiť (alebo rozšíriť svoje vedomosti) o tom ako sa o seba starať prírodnou cestou

✨Uprednostňujú prírodné lieky a veria v silu liečivých rastlín

✨Túžia mať vlastnú bylinkovú lekárničku alebo sa chcú naučiť nové postupy a recepty

✨Hľadajú zabudnuté,  starodávne postupy a inšpirácie našich predkov

✨Cítia, že rastliny sú živé bytosti, ktoré nám ponúkajú viac ako len klinické liečenie fyzických problémov

✨Vnímajú duchovné bylinárstvo a intuitívne spojenie s rastlinami ako cestu sebarozvoja

Čo nás na kurze čaká:

🌱Bylinkári na lúke: V krásnej prírode vám odovdzám svoje dlhoročné skúsenosti. Naučíme sa ako rastliny spoznávať, zbierať, spracovávať a užívať. Odhalíme nielen ich liečivé účinky na naše telo i dušu ale aj ich duchovné posolstvá. Ukážem vám ako si intuitívne vybrať rastliny, ktoré potrebujete: ako sa stať intutitívnym bylinárom.

🌱Abeceda divorastúcich rastlín (stromy, kríky, bylinky): Sú liekom i potravou. Prinesieme vám neobyčajné recepty na využitie toho, čo rastie okolo nás. Pozrieme sa na ich botaniku, signatúry, aké sú možnosti ich spracovania

(bylinkové čaje, tinktúry, výluhy, prášky, ....) Naučíte sa  staré postupy liečby, ktoré majú pôvod v staroslovanskej tradícii a Tradičnej Čínskej Medicíne. 

🌱 Ošetrenie a liečba: Rôznych poranení, horúčky, tráviacích ťažkostí, krvácaní, psychických problémov (nespavosť, nervozita, prepracovanie,...). Ukážeme si prírodné riešenia bežných ťažkostí. 

🌱 Liečba hlinou: Ako sa liečiť vulkanickými minerálmi? Čo je to? Aké sú ich čistiace a liečivé vlastnosti?

🌱 Rituály s prírodnými bytosťami: V prírode budeme aj meditovať. Na lúkach sa spojíme s rastlinami a inými bytosťami. Pocítime ich láskavú energiu a necháme sa nimi preliečiť. Objavíte tak ďalší staroveký spôsob liečenia našich predkov a urobíte prvý krok na ceste duchovného bylinárstva. Večer zažijete vedenú meditáciu v ktorej sa dostanete do hlbokých úrovní vášho bytia. Tam stretnete vašu osobnú rastlinu a začnete dávať do praxe princípy intutívneho bylinárstva.

Svet byliniek na vás už čaká

Cena obsahuje aj e-book Bylinková lekárnička.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Kurz sa bude konať v penzióne Vila Linda.  Strava a ubytovanie nie je v cene lístka. Stravu (plnú penziu alebo polpenziu) si môžete zabezpečiť v penzióne Vila Linda, kde sa kurz koná. Ubytovanie v penzióne Vila Linda je už plne obsadené. Pár krokov od nej sa nachádza Villa Veronika a v obci Stará Lesná je mnoho možností na ubytovanie: Chalupa Bernard, Vila Tatra, Apartmány Terra, Magdalénka, Privát pod Tatrami, ...

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-book si stiahnete z odkazu v potrvdzovacom e-maily. 

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tieto vstupenky obsahujú vstup na bylinkový kurz a e-book Základy fytoterapie. Nezahŕňajú stravu ani ubytovanie.

  170,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-book Bylinková lekárnička, PLUS tri nahrávky online kurzov (Očista organizmu s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou, Zdravie pečene a žlčníka, v hodnote 207 eur). Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

  210,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur. Nezarňa ubytovanie a stravu.

  250,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page