top of page

pi 29. 9.

|

Stará Lesná

Silná imunita s bylinkami (prezenčý kurz)

Imunita- veľmi aktuálna téma ku ktorej je potrené pristupovať holistickým prístupom. Prostredníctvom spirituálnej naturopatie ťa prevediem jej mystériami.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Silná imunita s bylinkami (prezenčý kurz)
Silná imunita s bylinkami (prezenčý kurz)

Čas a miesto

29. 9. 2023, 17:00 – 01. 10. 2023, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Základný kurz úplne pre kažého! Silná imunita je predsa téma, ktorá sa dotýka nás všetkých. Prinesiem ti v ňom jedinečný pohľad na rastliny prostredníctvom duchovného bylinárstva a otvorím brány k novému chápaniu bylín a ich miestu v univerze. Naučíš sa základné metódy práce s liečivými rastlinami, zoznámiš sa s princípmi prírodnej liečby a  s rastlinami, ktoré ti pomôžu udržať dobrú imunitu, alebo ju posilniť, ak je oslabená. Odnesieš si účinné recepty na bylinkové zmesi, tinktúry, oleje, masti, vína, prášky na správnu prácu imunitného systému a naučíte a tieto rastlinné liekové formy aj vyrábať.

Jeseň je veľmi dôležité obdobie na znovunaštartovanie zdravého životného štýlu. Počas leta a dovoleniek často zídeme z cesty a môže byť pre nás ťažké znovu sa dostať do zdravej rutiny. Hlavným následkom je oslabená imunita, ktorá je len krok od vzniku choroby: ako dlhodobá únava, zápaly močových a dýchacích ciest,  vírusové ochorenia, kožné problémy alebo sa jednoducho necítime dobre vo vlastnej koži. Udržiavanie zdravia by malo byť našou prioritou avšak pre mnohých to tak nie je. Práve preto som pripravila jedinečný bylinkový kurz  zameraný na IMUNITU.

Tento kurz je pre teba, ak:

Chápeš dôležitosť silnej imunity pre vaše celkové zdravie

Hľadáš prírodne spôsoby budovania imunity a udržania jej dobrého stavu

Cítiš, že fyzické a duševné zdravie sa oddeliť nedá, že človek je jednotou tela, duše a ducha. Že, ak chátra hmotné telo, trpí aj psychika a naopak

Hľadáš niečo viac, láka ťa duchovný presah bylinárstva a psychosomatické súvislosti fungovania tela

Čo ťa na kurze čaká:

🌱Bylinky v prírode: Zameriame sa na rastliny na IMUNITU. Priamo v nádhernej prírode budeš spoznávať  liečivé rastliny a dostaneš k nim aj môj odborný výklad. Spoznáš nielen ich botaniku ale aj ich liečivé účinky a duchovné posolstvá.

🌱Základné princípy prírodnej medicíny: Ako je možné, že je fytoterapia taká účinná? Zameriame na budovanie silnej imunity, na dôvody jej oslabenia a cestu jej dlhodobému fungovaniu. 

🌱Imunita a trávenie: Vieš, že imunita sídli v črevách? Podľa tradičnej čínskej medicíny by sme mali venovať v období jesene zvýšenú pozornosť práve našim tráviacim orgánom. Trávenie ovplyvňuje nielen imunitu ale aj mnohé iné aspekty nášho fyzického tela ako napríklad stav kože, zubov, vlasov, hladiny energie. Navyše vplýva aj na našu psychiku i na naše duchovné telo. Zistíme, či  je tvoje hrubé červo, žalúdok, slezina, pankreas v harmonickom stave.

🌱Rastlinné liekové formy: Naučíš sa vyrábať základné prírodné liečivá (bylinkové čaje, tinktúry, výluhy, oleje, prášky, ....) Ukážem ti aj ako ich skladovať a užívať. Prinesiem ti neobyčajné recepty na využitie toho, čo rastie okolo nás na udržanie alebo zvýšenie obranyschopnosti nášho organizmu a posilnenia trávenia.

🌱Meditácie s rastlinami a rastlinné magické rituály: Ponoríme do tajomstiev spirituálnej naturopatie- môjho unikátneho konceptu, ktorý spája spiritualitu s liečivými rastlinami. V magickej atmosfére vonných dymov sa spojíš s tvojou osobnou rastlinou, naučíš sa komunikovať s duchovnou podstatou rastlín. 

Priprav sa na zimu a nauč sa ako sa o svoju imunitu starať, ako ju posilniť a ako prežiť aktívne obdobie bez pocitov slabostí a chorôb.

Cena obsahuje aj e-book Imunita a Duchovné bylinárstvo. Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

Prečítaj si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Ak máš záujem bývať a/alebo stravovať sa v pennzióne kde bude kurz, kontaktuj ich a zasiti si ho s predstihom na tomto webe: http://www.vilalinda.sk. V potvrdzovavom emaily od nás dostaneš všetky potrebné info. 

Ako to funguje? Po zaplatení ti dôjde potrvrdenie s lístkami a e-bookom.

Vstupenky

 • Lístok na prezenčný kurz

  Tento lístok obsahuje prístup na prezenčný kurz. Neobsahuje však ubytovanie a stravu.

  170,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-book Imunita a Duchovné bylinárstvo, PLUS tri nahrávky online kurzov (Očista organizmu s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou a Duchovné bylinárstvo (vianočná vezria), v hodnote 207 eur)

  210,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur. Nezarňa ubytovanie a stravu.

  250,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page