top of page

pi 29. 9.

|

Stará Lesná

Silná imunita s bylinkami (prezenčý kurz)

Imunita- veľmi aktuálna téma ku ktorej je potrené pristupovať holistickým prístupom. Prostredníctvom spirituálnej naturopatie vás prevediem mystériami imunity- systému, ktorý predstavuje neviditeľné brnenie nášho organizmu.

Silná imunita s bylinkami (prezenčý kurz)

Čas a miesto

29. 9., 17:00 – 01. 10., 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

O udalosti

Základný kurz úplne pre kažého! Silná imunita je predsa téma, ktorá sa dotýka nás všetkých. Prinesiem vám v ňom jedinečný pohľad na rastliny prostredníctvom duchovného bylinárstva a otvorím brány k novému chápaniu bylín a ich miestu v univerze. Naučíte sa základné metódy práce s liečivými rastlinami, zoznámite sa s princípmi prírodnej liečby a  s rastlinami, ktoré vám pomôžu udržať dobrú imunitu, alebo ju posilniť, ak je oslabená. Odnesiete si účinné recepty na bylinkové zmesi, tinktúry, oleje, masti, vína, prášky na správnu prácu imunitného systému a naučíte a tieto rastlinné liekové formy aj vyrábať.

Jeseň je veľmi dôležité obdobie na znovunaštartovanie zdravého životného štýlu. Počas leta a dovoleniek často zídeme z cesty a môže byť pre nás ťažké znovu sa dostať do zdravej rutiny. Hlavným následkom je oslabená imunita, ktorá je len krok od vzniku choroby: ako dlhodobá únava, zápaly močových a dýchacích ciest,  vírusové ochorenia, kožné problémy alebo sa jednoducho necítime dobre vo vlastnej koži. Udržiavanie zdravia by malo byť našou prioritou avšak pre mnohých to tak nie je. Práve preto som  pre vás pripravila jedinečný bylinkový kurz  zameraný na IMUNITU.

Tento kurz je pre vás, ak:

Chápete dôležitosť silnej imunity pre vaše celkové zdravie

Hľadáte prírodne spôsoby budovania imunity a udržania jej dobrého stavu

Cítite, že fyzické a duševné zdravie sa oddeliť nedá, že človek je jednotou tela, duše a ducha. Že, ak chátra hmotné telo, trpí aj psychika a naopak

Hľadáte niečo viac, láka vás duchovný presah bylinárstva a psychosomatické súvislosti fungovania tela

Čo nás na kurze čaká:

🌱Bylinky v prírode: Zameriame sa na rastliny na IMUNITU. Priamo v nádhernej prírode budeme spoznávať  liečivé rastliny a dostanete k nim aj môj odborný výklad.. Spoznáme nielen ich botaniku ale aj ich liečivé účinky a duchovné posolstvá.

🌱Základné princípy prírodnej medicíny: Ako je možné, že je fytoterapia taká účinná? Zameriame na budovanie silnej imunity, na dôvody jej oslabenia a cestu jej dlhodobému fungovaniu. 

🌱Imunita a trávenie: Viete, že imunita sídli v črevách? Podľa tradičnej čínskej medicíny by sme mali venovať v období jesene zvýšenú pozornosť práve našim tráviacim orgánom. Trávenie ovplyvňuje nielen imunitu ale aj mnohé iné aspekty nášho fyzického tela ako napríklad stav kože, zubov, vlasov, hladiny energie. Navyše vplýva aj na našu psychiku i na naše duchovné telo. Zistíme, či  je vaše hrubé červo, žalúdok, slezina, pankreas v harmonickom stave.

🌱Rastlinné liekové formy: Naučte sa vyrábať základné prírodné liečivá (bylinkové čaje, tinktúry, výluhy, oleje, prášky, ....) Ukážeme vám aj ako ich skladovať a užívať. Prinesieme vám neobyčajné recepty na využitie toho, čo rastie okolo nás na udržanie alebo zvýšenie obranyschopnosti nášho organizmu a posilnenia trávenia.

🌱Meditácie s rastlinami a rastlinné magické rituály: Ponoríme do tajomstiev spirituálnej naturopatie- môjho unikátneho konceptu, ktorý spája spiritualitu s liečivými rastlinami. V magickej atmosfére vonných dymov sa spojíte s vašou osobnou rastlinou, naučíte sa komunikovať s duchovnou podstatou rastlín. 

Pripravte sa na zimu a naučte sa ako sa o svoju imunitu starať, ako ju posilniť a ako prežiť aktívne obdobie bez pocitov slabostí a chorôb.

Cena obsahuje aj e-book Imunita a Duchovné bylinárstvo. Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Ak máte záujem bývať a/alebo stravovať sa v hoteli kde bude kurz, kontaktuje ich a zasitite si ho s predstihom na tomto webe: http://www.vilalinda.sk

Ako to funguje? Po zaplatení vám dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky vám dôjdu emailom pár dni pred kurzom.

Vstupenky

Cena

Množstvo

Celkom

 • Lístok na prezenčný kurz

  170,00 €

  Tento lístok obsahuje prístup na prezenčný kurz. Neobsahuje však ubytovanie a stravu.

  170,00 €

  0

  0,00 €

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page