so 10. 7.

Online cez aplikáciu Zoom

Srdce a tenké črevo

Ochorenia srdca a tenkého čreva. Ich liečba prírodnou medicínou, prevencia a duchovné príčiny týchto ochrení.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Srdce a tenké črevo

Čas a miesto

10. 7. 2021, 10:00 – 16:00 SELČ

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Obsah kurzu Srdce a tenké črevo:

🌿 Na základe čínskej medicíny sa dozviete ako pracuje párový orgán srdce a tenké črevo, čo je v pozadí

ochorení týchto orgánov, ktoré univerzálne zákony a princípy by sme mali poznať a dodržiavať, aby

sme mali srdce a tenké črevo zdravé.

🌿 Ktoré bylinky pomáhajú pri ochoreniach týchto orgánov.

🌿 Ako postupovať preventívne, aby sme predchádzali vzniku ochorení srdca a tenkého čreva.

🌿 Psychosomatické súvislosti ochorení týchto orgánov.

🌿 Recepty a kúry na udržanie dobrého stavu srdca, obehového systému, ciev, tenkého čreva,

metabolizmu.

Vstúpte s nami do sveta byliniek!

• 2 hodiny

Prvá časť kurzu

• 1 hodina

Obedňajšia prestávka

1 more item available

Vstupenky

• Vstupenka variant č. 1

Táto vstupenka Vám umožní zúčastniť sa živého vysielania nášho kurzu. Prístup k záznamu však nepokrýva. Cena obsahuje pdf s prezentáciou z kurzu- tzv. zápisky z kurzu.

50,00 €
  • Vstupenka variant č. 2

Táto vstupenka Vám zabezpečí zúčastniť sa živého vysielania a prístup k nahrávke (prístup k online nahrávke máte počas 2 mesiacov pričom si kurz môžte stiahnúť do Vášho počítača a mať ho tak nastálo). Cena obsahuje pdf s prezentáciou z kurzu- tzv. zápisky z kurzu a e-book Srdce a tenké črevo v hodnote 14 eur.

60,00 €
  • Vstupenka variant č. 3

Vstupenka Vám zabezpečí: 1. Prístup k živému vysielaniu kurzu (prístup k online nahrávke máte počas 2 mesiacov pričom si kurz môžte stiahnúť do Vášho počítača a mať ho tak nastálo) 2. Prístup k nahrávke kurzu 3. Pdf s prezentáciou kurzu 4. Osobná konzultácia s Ivetou Henzelyovou a nastavenie na liečbu (bežná cena konzultácii je 50 eur. V tomto balíčku máte zľavu 5 eur). 5. E-book Srdce a tenké črevo v hodnote 14 eur a ďalší e-book Bylinkovej školy podľa Vášho výberu.

105,00 €

Celkom