top of page

pi 24. 5.

|

Stará Lesná

Základy fytoterapie- "Ako sa liečiť s bylinkami?" (prezenčný kurz)

Objav čarovný svet liečivých rastlín v krásnej prírode Tatier!

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Základy fytoterapie- "Ako sa liečiť s bylinkami?" (prezenčný kurz)
Základy fytoterapie- "Ako sa liečiť s bylinkami?" (prezenčný kurz)

Čas a miesto

24. 5. 2024, 17:00 – 26. 5. 2024, 14:00

Stará Lesná, 059 52 Stará Lesná, Slovensko

Hostia

O udalosti

Odštartuj bylinkovú sezónu s prvým prezečným kurzom tohto roku! Vydaj sa so mnou na lúky a objav nový pohľad na rastliny prostredníctvom duchovného bylinárstva. To ti otvorí brány k novému chápaniu bylín a ich miestu v univerze. Praktické zručnosti bylinkára spojíme s jeho duchovným rastom. Pretože bez vnímania rastlín ako živých, oduševnelých bytostí sa skutočná bylinárska prax robiť nedá.

Tento kurz je pre teba, ak:

✨ Vnímaš choroby a prejavy tela z psychosomatického pohľadu (všetko má korene v našom vnútri)

✨ Cítiš, že rastliny nie sú iba prostriedkom a  potravou, ale živými bytosťami, učiteľmi a liečiteľmi

✨ Hľadáš cestu k duchovnu- s nami sa vydáš na cestu duchovného bylinárstva

✨ Chceš sa liečiť prírodným spôsobom: prevediem ťa základami fytoterapie cez princípy tradičnej činskej medicíny 

✨ Hľadáš správne a efektívne postupy prípravy prírodnych liečiv

Pozrieme sa na naše zdravie počas celého roka, podľa základov tradičnej čínskej medicíny. Ukážem ti jej "koleso" podľa ktorého, každé ročné obdobie vplýva na konkrétne orgány. Spoznáš teóriu 5 elementov a pochopíš, ako sa starať o svoje zdravie holisticky. 

🌱Abeceda bylinkára: Vydáš sa so mnou na lúky a naučíš sa ako liečivé rastliny spoznávať, zbierať, sušiť, spracovávať a užívať. Naučím ťa všetko, čo o správnom zbere potrebuješ vedieť. Vieš však, že zber byliniek nie je iba o identifikácii byliniek? Ukážem ti, ako sa napojiť na energiu miesta, na ktorom budeme bylinky zbierať, ako s bylinkami meditovať, ako pracovať s energiou prírody a jej živlov.

Po zbere ti ukážem, ako byliny sušiť, skladovať a hlavne spracovávať.

🌱Výroba bylinkových liečiv: Naučíš sa ako správne pripraviť bylinkové čaje, maceráty, odvary a masti. Vytvoríš si dokonca vlastné tinktúry, ktoré si zoberieš domov! Staňeš sa bylinkárom, ktorý si s ľahkosťou vyrobí prírodné liečivá, nadobudneš sebavedomie bylinkára, ktorý vie čo robí! Ukážem ti, ako bylinky kombinovať, aké pomery použiť, ako dodržiavať správne postupy podľa klasickej fytoterapie.

🌱Päť jarných byliniek: Odhalíme ich mytológiu, duchovné posolstvo, liečivé látky, liekové formy. Na bylinky sa nebudeme pozerať len z botanického pohľadu. Nazrieme do ich tajomstiev a zistíme ako s nimi môžme pracovať.

🌱 Zdravie počas jari a celého roka:Ukážem ti, ako sa starať o jednotlivé orgánové celky počas celého roku. Spoznáme princípy fungovania ročných období podľa princípov tradičnej čínskej medicíny. Uvidíš, ktoré rastliny by sme mali konzumovať, ako sa stravovať a na aké emócie si dať pozor- spoznáš základy psychosomatiky pre prepojenie emócii a zdravia.

🌱Jarné rastlinné rituály: Obklopení čistou prírodou sa spojíme s duchom rastlín, budeme s nimi komunikovať a zažijeme jedinečnú meditáciu. Spoznáš intuitívne bylinárstvo a spirituálnu naturopatiu, ktoré otvoria brány tvojim vnútorným liečiteľským silám (áno, máš ich aj ty!) Zavätím ťa do rituálov vydymovania a iných magických praktík pre vnútorný mier a podporu sebahodnoty, materializovanie tvojich snov a vtúpenie do najlepšej verzie nás samých.

🌿 Prečo si vybrať tento kurz?

👉 Naučíš sa vyrábať vlastné prírodné liečivá a vytvoríš si bylinkovú lekárničku

👉 Objavíš potenciál byliniek pre tvoje zdravie

👉 Získaš množstvo mojich receptov a postupov pre liečbu tela i duše

👉 Spoznáš bylinky priamo na lúkach

🎁 BONUS: Prihlás sa teraz a získaj ZDARMA ebook s receptami Základy fytoterapie v hodnote 12 eur!  (platí pre lístok "Najobľúbenejší a VIP"),

Prečítajte si recenzie na naše kurzy TU alebo na našej fb stránke.

Ubytovanie a strava: Ak máš záujem bývať a/alebo stravovať sa v penzióne, kde bude kurz konať, kontaktuj ich po zakúpení lístkov a zasiti si ho s predstihom na tomto webe: http://www.vilalinda.sk

Ako to funguje? Po zaplatení ti dôjde potrvrdenie s lístkami. E-booky a odkazy na online kurzy (Najobľúbenejší lístok a VIP lístok) ti pošleme na email. 

Program


 • 2 hodiny

  Piatok

  Vila Linda- Stará Lesná

 • 12 hodín

  Sobota

  Vila Linda a príroda
1 more item available

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok obsahuje prístup na prezenčný kurz. Neobsahuje však ubytovanie a stravu.

  170,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na kurz a e-book Základy fytoterapie PLUS tri nahrávky online kurzov (Očista organizmu s bylinkami, Liečenie s bylinkami: nový rok v súlade s prírodou, Dobré trávenie a silná imunita, v hodnote 207 eur). Cena neobsahuje ubytovanie a stravu. Balíček vám bude poslaný Neobsahuje ubytovanie a stravu.

  210,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa všetko z Najobľúbenejšíeho lístka PLUS Výpočet a osobnú online konzultáciu životných úloh - môj spirituálny pohľad na život založený na kabalistickej analýze nášho mena a dátumu narodenia, v hodnote 100 eur).

  250,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page