top of page

pi 02. 9.

|

Vyhne

Základy fytoterapie: Imunita

Využite začiatok Septembra na budovanie silnej imunity!

Je nám to ľúto, kurz sa už naplnil
Zobraziť ďalšie kurzy
Základy fytoterapie: Imunita
Základy fytoterapie: Imunita

Čas a miesto

02. 9. 2022, 18:00 – 04. 9. 2022, 14:00

Vyhne, Vyhne 363, 966 02 Vyhne, Slovakia

Hostia

O udalosti

Bylinkový kurz so známou slovenskou fytoterapeutkou, bylinkárkou a spisovateľkou Ivetou Henzelyovou vám prinesie jedinečný pohľad na rastliny prostredníctvom spirituálnej naturopatie a otvorí brány k novému chápaniu bylín a ich miestu v univerze. Praktické zručnosti bylinkára spojíme s jeho duchovným rastom. Pretože bez vnímania rastlín ako živých, oduševnelých bytostí sa skutočná bylinárska prax nedá robiť.

Na septembrovom kurze sa naučíte základné metódy práce s liečivými rastlinami, zoznámite sa s princípmi prírodnej liečby a  s rastlinami, ktoré vám pomôžu udržať dobrú imunitu, alebo ju posilniť, ak je oslabená. Odnesiete si účinné recepty na bylinkové zmesi, tinktúry, oleje, masti, vína, prášky na správnu prácu imunitného systému a naučíte a tieto rastlinné liekové formy aj vyrábať.

Čo nás čaká:

🌱Základy práce s liečivými bylinkami, ich spoznávanie a zber: Zameriame sa na rastliny na IMUNITU. Priamo v nádhernej prírode Štiavnických vrchov si nazbierate liečivé rastliny a dostanete k nim aj odborný výklad skúsenej bylinkárky.

🌱Rastlinné liekové formy: Naučte sa vyrábať základné prírodné liečivá (bylinkové čaje, tinktúry, výluhy, oleje, prášky, ....) Ukážeme vám aj ako ich skladovať a užívať. Prinesieme vám neobyčajné recepty na využitie toho, čo rastie okolo nás na udržanie alebo zvýšenie obranyschopnosti nášho organizmu.

🌱Meditácie s rastlinami a rastlinné magické rituály: Ponoríme do tajomstiev spirituálnej naturopatie- môjho unikátneho konceptu, ktorý spája spiritualitu s liečivými rastlinami. V magickej atmosfére vonných dymov sa spojíte s vašou osobnou rastlinou, naučíte sa komunikovať s duchovnou podstatou rastlín.

🌱Základné princípy prírodnej medicíny: Ako je možné, že je fytoterapia taká účinná? Zameriame na budovanie silnej imunity, na dôvody jej oslabenia a cestu jej dlhodobému fungovaniu.

Cena obsahuje aj e-booky Základy fytoterapie a Imunita s Duchovné bylinárstvo. Cena neobsahuje ubytovanie a stravu.

Ubytovanie: Ak máte záujem o ubytovanie a/alebo stravu na mieste konania kurzu, kontaktujte penzión Na Slnečnej stráni a zabezpečte si svoje miesto. Cena plnej penzia a ubytovania na dve noci je pre účastníkov kurzu okolo 95 eur. Izby v danom penzióne sú 2 a 3 lôžkové. Individuálne izby nemajú. Ak sa teda zúčastnite kurzu ako jedna osoba, izbu budete zdieľať s účastničkami kurzu. Ak máte záujem o individuálnu izbu, zabezpečte si ubytovanie v jednom z iných penziónov vo Vyhniach alebo okolí, je ich tam mnoho. 

Vstupenky

  • Základy fytoterapie a Imunita

    Lístok obsahuje iba vstup na kurz. Neobsahuje ubytovanie a stravu.

    170,00 €
    Tax: DPH included
    Vypredané

Toto podujatie je vypredané

Zdielať udalosť

bottom of page