top of page

ne 19. 11.

|

Online cez aplikáciu Zoom

Zdravé trávenie a silná imunita s bylinkami

Novembrový online bylinkový kurz

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Zdravé trávenie a silná imunita s bylinkami
Zdravé trávenie a silná imunita s bylinkami

Čas a miesto

19. 11. 2023, 10:00 – 16:00

Online cez aplikáciu Zoom

Hostia

O udalosti

Ako by si sa cítila, ak by si túto jeseň a zimu prežila plná energie, v dobrej nálade a chránená silnou imunitou? Vieš, čo je kľúčovým prvkom, ktorý má priamy vplyv na stav tvojej imunity? Ktorý orgánový celok ovplyvňuje tvoje duševné zdravie?

Je to tvoje trávenie! Na to, aby naša imunita bola silná počas celého obdobia jesene a zimy je potrebné starať sa o dobrý stav našich tráviacich orgánov. Okrem toho trávenie ovplyvňuje mnohé iné aspekty nášho fyzického (kožné problémy, problémy so zubami, dýchacími orgánmi) ale aj tela duchovného (nervozita, úzkosti, nespavosť,...). Je tvoje trávenie v harmonickom stave? Objav ako sa oň starať prírodou cestou, aby si sa cítila silná a plná energie!

Naučíš sa spoznať silu bylín a prírodných riešení, ktoré môžu podporiť tvoje trávenie a imunitný systém. Získaš konkrétne nástroje a znalosti, ktoré ti pomôžu dosiahnuť optimálne zdravie počas jesene a zimy.

Pridaj sa k stovkám študentov na ceste k lepšiemu zdraviu a životnému štýlu!

Čo ťa čaká?

🌱Ochorenia tráviacich orgánov: Ako ich liečiť prírodnou cestou? Ktoré bylinky sú zamerané na tráviace ťažkosti? Ukážem ti prečo sa máme venovať, podľa Tradičnej Čínskej Medicíny, zdraviu hrubého čreva práve v tomto období. Osvojíš si dôležité poznatky pre lepšie zvládanie tráviacich problémov.

🌱Príčiny ochorení tráviacich orgánov: Pozrieme sa nielen na fyzické ale aj psychosomatické súvislosti a duchovné príčiny. Čo je v pozadí tráviacich ťažkostí? A ako súvisia so zníženou imunitou? Spolu si objasníme, ako sa všetky tieto aspekty prelínajú a ovplyvňujú naše celkové zdravie.

🌱Trávenie a imunita: V čom spočíva dôležitosť črevnej mikrobioty? Vieš, že v črevách máme "druhý mozog?". Ako črevné baktérie ovplyvňujú naše pocity, správanie, náladu ale i našu imunitu? Spoznaj skryté súvislosti, ktoré majú priamy vplyv na tvoje zdravie.

🌱Jeseň a naše zdravie: Jeseň ako každé ročné obdobie má v Tradičnej Čínskej Medicíne osobitný význam. Koreluje s prvkom kovu,

ktorý môže byť drsný ale zároveň aj ohybný. Kov riadi organizáciu, poriadok, komunikáciu, stanovenie si hraníc. Jeseň je teda ideálny čas na dokončenie projektov, ktoré sme začali na jar a v lete a pozbierali výsledky svojej práce. Na zvládnutie jesene a následnej zimy je veľmi dôležité prijať, pomenovať a spracovať všetky pocity,  ktoré k nás v jesennom období prichádzajú. Orgánový celok, aktívny v tomto období je pľúca-hrubé črevo a my sa mu budeme samozrejme venovať.

🌱Duchovné bylinárstvo: Zažiješ jedinečnú meditáciu, ktorá ťa presenie do magického sveta liečivých bylín.

Spoznáš čo znamená byť vedomým bylinárom a prečo je dôležité vnímať rastliny ako oduševnelé bytosti. Praktické vedomosti spojíme so duchovnými zákonmi.

Tento kurz je pre teba, ak:

Chápeš ako dôležitá je silná imunita pre tvoje celkové zdravie

Hľadáš prírodne spôsoby budovania imunity a udržania jej dobrého stavu

Cítiš, že fyzické a duševné zdravie sa oddeliť nedá, že človek je jednotou tela, duše a ducha. Že, ak chátra hmotné telo, trpí aj psychika a naopak

Hľadáš niečo viac, láka ťa duchovný presah bylinárstva a psychosomatické súvislosti fungovania tela

Tento kurz pre teba nie je, ak: 

Hľadáš iba botanické znalosti rastlín

Nezaujíma ťa psychosomatika a duchovno

Neveríš v silu prírody

Pripoj sa k stovkám ďalších bylinkárov a objav, ako môžeš dosiahnuť optimálne zdravie a harmóniu v živote. Začni cestu k lepšiemu ja s týmto bylinkovým kurzom! 

Počet miest je limitovaný.

Program


 • 2 hodiny

  Prvá časť kurzu

  Online

 • 1 hodina

  Obedná prestávka

1 more item available

Vstupenky

 • Základný lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup na živé vysielanie kurzu. Neobsahuje prístup k nahrávke ani k e-booku.

  55,00 €
  Predaj sa skončil
 • Najobľúbenejší lístok

  Zahŕňa prístup k živému vysielaniu, neobmedzený prístup k nahrávke (kurz si môžete stiahnúť do počítača a mať ho tak stále pri sebe) a e-book Liečenie s bylinkami v hodnote 18 eur.

  69,00 €
  Predaj sa skončil
 • VIP lístok

  Tento lístok zahŕňa prístup k živému vysielaniu a neobmedzený prístup k nahrávke kurzu. Kurz si môžeš stiahnúť to počítača a mať ho tak stále pri sebe. 2. E-booky, v hodnote 14 eur (Duchovné bylinárstvo) a 18 eur (Liečenie s bylinkami). Hodinová konzultácia s Ivetou Henzelyovou o tvojom zdravotnom stave v hodnote 80 eur.

  110,00 €
  Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdielať udalosť

bottom of page