top of page

Liečba močového mechúra

Updated: Aug 1, 2022

Prepláchnutie mechúra filtrovanou vodou, šungitovou vodou, bylinkovými čajmi. Pijeme viac ako je obvyklé, aspoň 1 l denne a viac. Vyvarovať sa sladených nápojov, cukru vo všetkých jeho podobách. Sladké znemožňuje doplaviť choroboplodné látky z tela.


Vit C– v prirodzenje forme, okysľuje moč a takto pomáha v boji proti choroboplodným látkami.


Éterické oleje– masáže podbruška: rozmarín, borovica, šalvia, eukalyptus.


Močopudné rastliny: brezový list, žihľava, pýr, púpava, turanec kanadský, zelený čaj, listy hrušky.


Močopudné je aj ovocie – marhule, hrušky, kiwi...


Zápaly lieči: zlatobyľ, modvedica, vres, brusnica.Väčšina antibioticky pôsobiacich látok je nerozpustná vo vode, len v etanole, preto sú vhodné tinktúry: kapucínka, myrta, medvedica.


Duchovné príčiny:

Močenie je uvoľnenie– je potrebné sa naučiť uvoľňovať tlaky okolia, vnútorné duševné tlaky, strach, podráždenosť, neschopnosť presadiť sa (hlavne deti), pocit neslobody. Je potrebné naučiť sa vyjadrovať svoje city, emócie a potreby, bez hystérie a prehnaného hnevu.

642 views0 comments

Comments


bottom of page